Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon depresszios vagyok...

Nagyon depresszios vagyok semmi eleterom nincs kedvem sincs semmihez buta vagyok mint a tok es semmihez se ertek, minek szulettem ide szerintetek? Mi a feladatom?

Figyelt kérdés
ha van karma akkor az most jol kitolt velem.

2017. márc. 8. 12:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%

Minden egyes ember a vilagon ide fog gyulni, hogy elmondja, te mire szulettel. Mert egyebkent minenki tudja am, csak direkt nem mondjak el , hogy te ide gyere sirni.


Ha butanak erzed magad, tanulj, fejlodj, probalj ki uj dolgokat.

Szerezz baratokat, tolts a csaladdal tobb idot, akiktol energiat nyerhetsz. Setalj, turazz, sportolj valamit. Kezdj el fozni uj eteleket, nezz olyan filmet ami amugy nem erdekelne, kivanj boldog nonapot a boltba ha noi alkalmazottak vannak, szerezz kis allatot. Stb.

Hidd el az ilyen aprosagok hihetetlenul feltudjak dobni az embert. Meg ha nem is jon be valami, ott a tudat , hogy ultel a tokodon es sirankoztal, hanem tettel valamit magadert. Igenis fel kell emelni a s*gged, es elni, ha akarsz a szodadba nyafogni.

2017. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%
Hogy NEM ultel...*
2017. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerinetem nem kell semmihez sem erts ahozz hogy legyen ertelme ki kelned az ágybol sőt ertelme sem kell hogy legyen .kelj fel menny ki a szabadba,es kesz !céltalanulj sétalj mig ra nem talalsz arra amit kerestel ...ja? nem keresel semmit mivel nem tudod miert születtel ide erre a golobisra. és miböl gondolod azt,hogy neked van valami féle feladatod?majd ahogy alakul az élet rá jössz hogy miis a feledatod ...túl sokat ezen ne töprengj.még vegeén baj lesz.jaa! a karmás dolgot felejsd el.a depressiot is honnét veszed? tavaszi fáratsgod van nem vagy depis.vagy szedsz valami fele antidepreszans bogyokat?antipszihotikumokat? mert ha nem akkor már nem is értem mi bajjod van...fejsd ki légyszves bővebben
2017. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

ezt va feladatom dolgot fejsd ki légyszves bövebben.

hogy érted ezt?feladat??ez ez nem fer a fejem be mien feladat? küldetés? kivalsztott vagy? vag nem vágom és nem rosszbol kerdezem valoban kivancsi vagyok erre a feladt dologra

2017. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
ohh most esik hisz van értelme a napodnak ..fel ültel és ki irtad ide ezt a kerdest szoval mar tettel is ma 12:13 kor egy ertlmes dolgot .....látod megy ez,,,,
2017. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ne haragaguggy nem bántani akartalak.....el árulom igy voltam 4 even át tudom mirol beszelsz
2017. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az élet túl rövid ahhoz hogy siránkozzunk. Fel a fejjel!! Hidd el más is érez így..nem vagy egyedül. A problémáiddal.

Az életben szép is van amúgy kezdj el sportolni a levegőn, a fényben, emberek közt,,, meglátod jó lesz!!! És ne rágd magad, felesleges..próbáld jól érezni magad valamiért csak megszülettünk..!? Hidd el minden ember tud adni a másiknak valamit..vegyél pl. kisállatot, akiről gondoskodhatsz..

olvasgass itt...

Én is sz..rul érzem magam tavasszal ilyenkorra teljesen lemerül az ember..

2017. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Van olyan munkád amit szeretsz? sokat segít ám!! uccsó voltam. Engem a párom dobott két év után 4.hete éjszaka állok csak a konyhában, vagy üvöltök álmomban, sírni még nem tudok..csak ritkán.......szerinted???? Az tartja bennem a lelket hogy futni járok rendszeresen..emberek közé! Az, hogy van MIÉRT felkelnem...ami nekem fontos..

keresd meg ezeket a biztos pontokat..

És egy célt!!! pl. házasság, gyerkőc...jó dolgok ezek na!

Csak hinni kell benne:) Ha nagyon állandósul az állapot bizony dokihoz menj engem is kezeltek enyhe antidepis cuccokkal nem vált hátrányomra..

2017. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi a feladatod? Szektatag leszel. Sok örömet a szektatagsághoz!


Éppen ideális állapotban vagy ahhoz, hogy valamelyik szekta lecsapjon rád, és beszippantson.

2017. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ka.ka.o válasza:

Szia :) Szerintem minden ember eltűnődik néha a létezés értelmén.. Ha nem találunk célt, céltalanul bolyongunk --> és ez nem vezet igazi boldogsághoz. Kell egy cél. De nem várhatod tőlünk, hogy mi mondjuk meg, mi a te célod.


De kell egy kis életerő, egy kis önbizalom. Mondd: tényleg nem vagy jó semmiben? Próbáld kicsit a pozitív dolgokat is meglátni magadban, mindenkiben van :)


Életerő van benned is, hiszen kiírtad ezt a kérdést, azért írtad ki, mert változtatni akarsz. Van benned akarat is, nem? Ha most kapnál egy-két tényleg hasznos tanácsot, próbálnád megfogadni őket, próbálnál javítani a helyzeten?


Értéktelennek érzed magad? Tudd, mindig van valaki, akinek számítasz:) Nem tudom, hiszel-e Istenben, de ha igen, tudd, neki igenis számítunk. "Figyeljétek meg az ég madarait, mert nem vetnek, nem is aratnak, nem is gyűjtenek tárházakba, égi Atyátok mégis táplálja őket. Hát nem értek ti náluk többet?" (Máté 6:26) Ha esetleg hinnél Istenben, jó ha tudod, hogy neki számítunk:)


Esetleg javaslom azt, hogy gondold át, mik a jók és mik a rossz tulajdonságaid, gyengeségeid. Aztán válasz ki egyet, ami nem tetszik magadban, és próbálj javítani rajta. Az nem baj, ha nem csak jó tulajdonságaid vannak, vagy ha nem vagy jó mindenben, hiszen nem vagyunk tökéletesek. De az a lényeg, hogy próbáljunk javulni.



Azt írtad, hogy buta vagy. Végülis nincs mindenki egyforma aggyal megáldva. A probléma csak az, hogy ha például kemény suliba jársz, valószínűleg nagyszerű eredményeket várnak el, és lenéznek, ha nem teljesétesz jól. Alapsulin az egyik matektanárom élvezte, mikor kiröhöghetett pár diákot, akiknek nagyon nem ment. Ez akár trauma is lehetett, ezután egyszerűen nem tudták magukkal elhitetni, hogy meg tudják érteni a matekot. De te állj ellen ennek! Tudd a korlátaid, és ne várj el saját magadtól sokkal többet. Így nem leszel elégedetlen az eredményeddel. Ha túl sokat vársz el magadtól, az rombolja az önbizalmad és a kedved is.


De nem lehet, hogy csak rossz módszerrel tanulsz? Én most mindenféle tanulási módszert ki akarok próbálni, esetleg kitalálni sajátokat. Ez tőled függ, hogy neked melyik hatásosabb. Nem lehet, hogy eddig egy számodra nem megfelelő módszert próbáltál magadra erőltetni? Keress tanulás témában kérdéseket, tanulási módszerekről. Találd meg az agyacskád nyelvét :D


Nem tudom, végigolvasod-e az egészet. Próbálok kicsit lelket önteni beléd, bár nem vagyok valami jó az ilyesmiben. Értékeld, kérlek:D


A legnagyobb baj az lehet, ha céltalannak érzed az életet. A céltalan létezés nem lehet boldog, nem tudom elképzelni. Én egy olyan időszakon vagyok túl, amikor mindenben elbizonytalanodtam. Mindenben. Abban, hogy ki vagyok én, és abban is, hogy van-e értelme élni.


Arra jutottam, hogy az életem egyik célja, hogy segítsek másoknak. Örülök, mikor tudok segíteni, ha valami haszmosban segítek. "Nagyobb öröm adni, mint kapni". De csak akkor származik öröm belőle, hogy mi akarjuk tenni. Ha magadtól teszed, érezni fogod, hogy valami jót tettél. Látni fogod, hogy a másik személy örül neki. És máris csináltál valami hasznosat, valami jót, valami értelmeset. Elég egy pár apróság is, azokból is öröm van. Persze vannak hálátlanok is, de egy pár őszinte mosolyért tényleg megéri :) Az öröm segíthet a depresszió leküzdésében.



ÖSZEGZÉS + EGY-KÉT TIPP:


1. Kell egy cél, de ezt neked kell megtalálni

2. Van benned jó is, koncentrálj rájuk

3. Próbálj javítani a gyengeségeiden

4. Ne várj el túl sokat magadtól

5. Tudd, hogy van, akinek számítasz

6. Tegyél jót az emberekkel, örömöd származik belőle


7. Aludj eleget

8. Étkezz egészségesen

9. Mozogj rendszeresen

10. Tölts időt a barátaiddal, de minden nap legyen egy kis idő, amit magaddal töltesz el (feladatok nélkül)

2017. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!