Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek az ilyen ezotérikus...

Ti hisztek az ilyen ezotérikus dolgokban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért nem.

2017. dec. 15. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszek.Azért nem ,mert nem látom bizonyítottnak.

Pl.: agykontroll.Hanyatt fekszek,képzelődök és úgy lesz.Ma Magyarországon minimum 100.000 Lottó 5-ös nyertesnek kellene lennie (ne mondja nekem senki,hogy legalább egyszer senki nem próbálta meg kitalálni a segítségével). Ha a Reiki működne akkor ma a legagresszívebb rák fajták is egy náthaszerűen gyógyítható betegségek lennének.Vannak akik angyalokkal beszélgetnek,szeretkeznek...Tele velük a pszichiátria.

És a sor szinte végtelen...

2017. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az írtad "ilyen". Pontosan milyen? :)


Nem hiszek. Alapvetően szkeptikus beállítottságú vagyok, nekem nem adnak be semmit gyógyító csodakristályos maszlagot, illetve legtöbbször hajlok afelé, hogy biztos vannak egyes történésekre logikusabb, ésszerűbb és evilágibb magyarázatok, mint az "ufóvót", meg a "szellemek".

2017. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de jó kérdés! Mit értesz ezotéria alatt?
2017. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És dolgok alatt??
2017. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek mert valótlannak tartom, de nyugi jártam már a hivő oldalon is xd
2017. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A reikannáció létezik az egészből.
2017. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hinni nem hiszek bennük. Egynémelyiket, elképzelhetőnek tartom.
2017. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Részben.
2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti hisztek az ilyen ezotérikus dolgokban?

Ha igen miért nem? :-))

Viccet félretéve sohasem hittem sem természetfelettiben,, sem reinkarnációban, előre megírt sorsban, horoszkópban, szellemekben, stb.

35 éve egyszer megfertőzött az UFO-láz. Az akkori szegényes technikai háttérrel még hihetőnek tűnt néhány dolog. Repesve vártam, hogy fejlődjön a tudomány, és ezáltal mind jobban átláthatóvá válnak a dolgok. Valóban átláthatóvá váltak! Minden addigi bizonyítékról kiderült, hogy hamisítvány...

És érdekes módon, most, amikor még az etióp éhezők is csúcsminőségű kamerával ellátott telefonokkal mászkálnak, egyre kevesebb felvétel készül az állítólagos UFO-król.

2017. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek abban, hogy több van mint amit látunk, hallunk, érzékelünk, akár a kütyüjeinkel mérni tudunk! Mert van egykét fura megmagyarázhatatlan emlékem....➕ ennél nyitottabb vagyok,lehet, hogy van másik dimensio, lehet, hogy az idő létezik (ha létezik van idoutazás, ha bármikor létezik,akkor mindig létezik....) és lehet vannak szellemek, csak mi nem ismerjük még, és lehet, hogy ez teljesen természetes csak mi hívjuk természetfelettinek. A középkori ember is hülyén nézett volna ha azt mondják neki, hogy nem a 🌏 van a világegyetem központjában.

(mielőtt valaki belekötne, tudom mi a helyzet az idővel... De én pl nem hiszem, hogy az idő mint olyan létezik...)

2018. márc. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!