Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a pszichológiai vagy...

Mi lehet a pszichológiai vagy ezotériai magyarázata hogy ilyen furákat álmodok?

Figyelt kérdés

Mai álmom: amerikába voltam egy nagyvárosban, sötét borongós idő volt, az emberek készültek valamire, gyülekeztek, nagyon nagy felhők jöttek, kiderült hogy meg fogunk halni, mert jön egy tornádó, hurrikán nem tudom pontosan mi. Egy aluljáróba menekültem és ott a feküdtünk az emberekkel. Valahogy lezuhantam oda, tehát nem lementem, mert nem volt rá idő. Egy hatalmas épületről zuhantam le, úgy mint a többi ember. Már lentről néztem ahogy estek le úgy vérnyomot hagytak maguk után. Ott vártuk a halált. Kinéztem egyszer és szó szerint fekete felhők lepték be a várost.

Az álom itt még nem ért véget, csak innen már nagyon bonyolult és érhetetlen lenne másnak. De ilyen abnormális dolgok voltak benne: Havas Henrik volt a pasim és éreztem hogy szeretem meg stb. (pedig undorító), a vihar után vízzel telt aluljáróban úszkáltam a ,,sorstársaimmal", és az egy közösségi hellyé vált, az lett a szállónk, és a vízben éltünk. A felettünk lévő épületbe kezdtünk iskolába járni. De én nem jártam be, Havas Henrikkel laktam és ott elvoltam a házában és gondoltam minek bejárni.

A tegnap előtti álmom szintén katasztrófás volt, egy atombomba robbantás volt, (szintén egy idegen városban) és az elől menekültem. Ebből az álmomból egyébként felkeltem, kimentem wc-re, ittam stb. és miután visszaaludtam folytatódott.

A tegnapi álom szintén ilyen üldözős volt. Valakik meg akartak ölni 2 embert, meg még engem is. Az üldözés a házamtól kezdődött először egy kocsiban vártak minket, hogy onnan lelőjenek. Én megkockáztattam, kimentem a házból és futottam az utcán, nem lőttek le, de utánam jöttek, meg jöttek a többiek is. A vidéki utca hirtelen olyan jellegűvé változott mint Pesten a Bazilika felé vezető sétáló, csak szűkebbe. Megállt az üldözés, megálltak előttünk pisztollyal, a többiek már ott voltak mellettem, én elkezdtem újra menekülni. És gondoltam oké, most meg fogok halni, csak ne a szívemet lőjék mert az rohadtul fog fájni, inkább a hasamat vagy a combomat és akkor csak simán elvérzek. Találtam egy templomot, bementem. Iszonyatosan nagy volt, volt emeleti rész, oda felmentem, elbújtam az ülések közé. Hallottam hogy bejött az egyik. Sétálgatott, egyre közelebb hozzám, csak még az alsó szinten, lenéztem rá a padló rései közül, ilyen hóhér jellegű ruhája volt, éreztem hogy megtudta hogy ott vagyok, felnézett, és ezután hirtelen felébredtem.


(Nem nézek akciófilmeket.) Sőt kb. egy hónapja filmet se néztem. Mit jelenthetnek ezek az üldözéses, katasztrófás álmok, amiben mindig jelen van a halál? Mondjuk azt hozzátenném, hogy eléggé depressziós voltam a napokban, és gondolkodtam öngyilkosságon. Emiatt? 21l


2017. dec. 16. 15:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a tegnap előtti előtti álmomban meg szintén volt egy olyan, hogy aluljáróban víz. Ez egy hétköznapi dolog volt hogy kivannak alakítva medencék az aluljárókban és ott pihenhetnek meg úszkálhatnak akik akarnak.
2017. dec. 16. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a disszonanciát kvantum szinten kell kezelni, hogy az erőtér harmóniája helyreálljon!
2017. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!