Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet annak valamilyen tudomán...

Lehet annak valamilyen tudományos vagy pszichológiai " háttere, , magyarázata, ha a következő történik?

Figyelt kérdés

Bele szerettem valakibe. Sajnos nem jöttünk össze, de azóta kb minden nap vele álmodom ( általában boldog, közös jövőt ).. De egy ideje azt álmodom, hogy ( megcsalt ) persze ez csak álom, hisz nem vagyunk együtt.

Pár ilyen ' rémálmot követően' kapcsolata lett... :(

Megéreztem volna valahogyan ?? Ezért álmodom, hogy megcsal. :(



2016. jún. 18. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2016. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megbocsájtok neki.. az enyém lesz !? *-* ( de jó lenne!! de tudom, hogy sajnos nem ilyen egyszerű!!! ) :(
2016. jún. 18. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Az elme generálja az álmokat.

Egyébként azért fordulhatott meg az álmok tartalma, mivel tudat alatt tudhatod hogy nem jön össze, ezért ennek megfelelően generálódnak.


Egyébként meg menj pasizni, mert ha beleszeretsz másba, akkor magasról fogsz már erre tenni, el is felejted.

2016. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt több kérdést is feltettél.

Ha megbocsájtasz neki, attól még nem lesz a tiéd, ő mást szeret, ezt el kell fogadni.

Természetesen nem érezted meg, hogy kapcsolata lett, de mivel az álmot az elme generálja, ahogy előttem szépen leírták, ezért lehetséges az, hogy vele álmodtál.

Az álmok kérdése érdekes dolog, de ami a legbiztosabbnak tűnik: ezek valamiképpen a hétköznapi élet kivetülései. Ha úgy tetszik: az álmok segítenek feldolgozni azokat a dolgokat, amik velünk történtek az életben. Az éppen aktuális problémáid mindig meg fognak jelenni az álmaidban. Én úgy tudnám ezt magyarázni, hogy téged ezzel egy súlyos sokkhatás ért, amit ilyen módon próbál az agyad feldolgozni.

2016. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elmének semmi köze az álmok keletkezéséhez. Az álmokat a tudatalatti csinálja, amibe az elme alig-alig lát bele.

A valóságnak csak egy nagyon kis részét tudatosítjuk, de a tudatalattink a többit is felveszi. Ha ezzel az emberrel rendszeresen van kapcsolatod, tudat alatt érzékelhetted, hogy kezd más felé fordulni. Ennyi az, ami a jelenlegi "vonalas" tudománnyal összeegyeztethető. De a valóságban természetesen van sok minden, ami a tudománnyal nem egyeztethető össze, hiszen a valóság fütyül a tudományra, a tudomány próbál csak folyton alkudozni a valósággal.

2016. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó mennyire igaz!!
2016. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azert mert igazabol te is tudod tudat alatt hogy nem johett ossze es igy kozvetiti neked az agyad az almodon leresztul csak mas formaban.:)
2016. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!