Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik a roma átok? Tényleg...

Létezik a roma átok? Tényleg fog az átkuk?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Te abban a hitben élsz, hogy csak a roma asszony tud jósolni meg átkozódni?
2017. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Eleg atok, hogy itt elnek
2017. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, akkor hathat rád.
2017. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bubuka508 ***** válasza:
84%
Kit fogott már meg a fekete rák, vagy vitt el a devla az ő szavukra? Csak egyet mutass!
2017. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Canaan válasza:
66%

Én hiszek benne.Nálunk véletlenül elütött egy apuka egy roma kisfiút.A gyerek hibája volt mert kiszaladt az autó elé.Szerencsére semmi baja sem lett ,de a legöregebb roma asszony nekiállt átkozódni.Két nap mulva az emberkénket elütötte egy autó.

Lehet,hogy csak véletlen de én azért inkább elkerülnék egy átkozódó romát.

2017. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

Igen létezik. Van egy Stephen King regény is ami erről szól. Sorvadj el! a címe.


Az én nagynéném már sok emberről vett le roma átkot. Nagyon profi és segítőkész. Csak ajánlani tudom!

2017. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, kb. 700 éve valaki megátkozta az országot. Utána betelepedtek a romák.
2017. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel minden atok visszaszall tekintve hogy milyen fogyatekosak es csorok igy biztos hat tenyleg, mert ha pozitivan gondolkodnanak es nem az atkok, szidas, lopas, csalas még jol is élnének. De barmit amit epitenek, az is rombba dől. Felénk volt regen c.diszko, par honapig elt mert balheztak mindig benne lehet szét is verték.képtelenek tarsadalomban elni, ezert telepedtek be mindenhova mint a rák.
2017. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Itt egy dokumentumfilm róla:

https://www.youtube.com/watch?v=vI1X7AIRpeY

2017. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Illetve létezett, úgy 40 évvel ezelőtt. Akkor még igazi boszorkányok is voltak. De azok az emberek tényleg értettek hozzá sajnos! Főleg rontásokat végeztek. Például az áldozat kabátjából anyagot vágtak ki, hajszálat szereztek tőle. Az áldozat, vagy belehalt a rontásba, vagy olyanba lett szerelmes, akit amúgy sosem választott volna. Ezek kegyetlen és nagyon erős átkok voltak. De mára már azok, akik ezeket művelték, úgy tudom kihaltak. És remélem is!
2017. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!