Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Romák, újszülött kisbabánál...

Romák, újszülött kisbabánál mit csináltok, hogy a rontástól megvédjétek?

Figyelt kérdés

Testvéreim, nagyon félek a volt nagynéném és az unokanővéreim átkozódásától. Mit javasoltok, mi segít?

Ason devlesha!



2013. nov. 1. 07:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Rasszisták kíméljenek.
2013. nov. 1. 07:35
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

A romák le szokták vizelni a frissen született purgyét, hogy lemossák róla az esetleges rontásokat, meg hasonlókat.

:)

2013. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mivel a fekete mágia az emberek sötét oldalával manipulál és az csak 2-4 éves korban alakul ki, ezért az újszülötteket még nem kell védeni...
2013. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nagyon rasszisták vagytok ti, többségben válaszolók.

SOHA nem rontottam senki gyermekét, azt sem tudom, hogyan kell, és nem is tennék olyat, mi hívő emberek vagyunk.

És nincs sok gyerekünk, nem is tervezünk sok gyereket, maximum hármat összesen.

De a származási helyem babonákkal tele van, és azért bennem is van félelem az ilyenekkel kapcsolatba.

Romák írjanak, ha lehet.

A nem rasszista válaszolóknak köszönjük.

2013. nov. 1. 22:02
 5/21 anonim ***** válasza:
milyen többségben válaszolók ? 2 válasz van össz-vissz.
2013. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ja mert a többit kitörölték. Köztük az enyémet.
2013. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mire fel akarsz szaporodni? Van közepiskolai vegzettseged, hazastarsad, sajat tulajdonu lakasod, munkahelyed, parodnak munkahelye?

3 gyereket akarsz? Minek? Kell a csaladi potlek?

2013. nov. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Főiskolát végeztem, és még angol középfokú nyelvvizsgám is van, a párom kőműves mester. Nézd, én azt értem, hogy nem állhatjátok az olyanokat, akik ingyenélők.

Az átkozódó rokonság körében is vannak.

De nem értem, hogy miért szólogattok be.

És igen, törölték a rasszista hozzászólásokat, mert nem a kérdésre válaszoltatok.

2013. nov. 7. 03:55
 9/21 anonim ***** válasza:
Törölték? Ja, gondolom te nem is tudod, hogy miért törölhették ...
2013. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Azon a főiskolán nem mondták el, hogy minél iskolázatlanabb valaki, annál inkább hisz a misztikus dolgokban és a babonákban..? Rontástól védő mágia, persze. Száradjon le a keze annak, aki képes egyáltalán bármi rosszat kívánni egy újszülöttnek.
2013. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!