Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudok olyan dolgokba...

Hogy tudok olyan dolgokba hinni, ami tudom h nem valósulhat meg?

Figyelt kérdés

pl.nyerni a lottón,pénzt találni,elnök lenni:D stb.

Valahogy rálehet venni az agyat,h higgyek a lehetetlenben?


2010. jún. 3. 22:05
 1/7 anonim válasza:
Így hülyeség. De ha úgy próbálod felfogni pl a holnapi horoszkópodat amit elolvastál az interneten, hogy ez holnap megtörténhet veled akkor keresed is másnap a lehetőségeket rá és talán megpróbálod megtenni amit tanácsol akkor bejöhet. Mert ezek csak tanácsok végül is. Ami azt írja, hogy ez fog konkrétan történni veled az hülyeség.
2010. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát de miért ne valósulhatna meg? Mások is nyertek már, mások is találtak pénzt, lettek elnökök, ezek nem lehetetlen dolgok, szóval simán higgy benne.
2010. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élénk a képzelőerőd, de ez nem baj, higgy benne! (vagy ne, mindegy a lényeg, hogy jól érzed magad közben, mialatt ilyenekre gondolsz. Akkor már megérte, nem?) A pozitív gondolatok a fontosak, amíg ilyen szépeket gondolsz, addig csináld nyugottan.
2010. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban próbáltam, sikerült gond nélkül benyelni, hogy nyerek. Mondanom se kell, sírás lett a vége.


Ne a lehetetlent akard elhinni, mert neked se nehezebb könnytócsát fakasztani magadból, ha izomból ütöd a fejed a falnak... Konvertáljuk már lehetségesre! Szerinted az a gazdag ember, akinek éppen van sok pénze, vagy az, aki valahogy mindig egy pénzhegy tetején köt ki, mindegy mennyire adósodik el közben időnként? Nyilván az utóbbi. Ha szeretnéd az önpofozásnak azt a formáját választani, amelyikben tied a gazdag ember szerepe, akkor tedd. Ehhez fogadd el, hogy képes vagy könnyedén arra, hogy körülményektől függetlenül nagyobb léptékben élj, és hajlandó vagy megkötni a tényleges kompromisszumokat, amik a gyarapodással járnak így vagy úgy.

2010. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én értem h megvalósulhat,de akárhányszor kijelentek számomra egy lehetetlen célt,folyton oan érzés tör elő belőlem h biztos nem fog sikerülni. Itt konkrétan nem csak a pénzről van szó. Csak hirtelen ez jutott az eszembe. Lehetne például h 1-sem van angolból és 5-sre akarom megírni a dolgozatot. És hiába tanulok érzem h nem fog sikerülni. Na ezt az érzést akarom eltüntetni!
2010. jún. 4. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne lehetetlen és egoista dolgokat akarj pl gazdag lenni...


Szerintem kezd az alapoknál pl a tanulmányi eredményeidnél , abban akarj jó lenni , ha eléggé hiszel benne menni fog.

2010. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért kaptál karót angolból, mert érzed, hogy nem fog sikerülni, hanem mert nem jól tanultál. Ez csakis rajtad múlik, hogy meg tudd tanulni, nem a szerencsén. Ennek pontos oka van. Meg kell a tanárt, vagy valakit kérdezni, hogy mi az amit rosszul csinálsz és mondják meg hogy hogyan és mit tanulj ahhoz hogy eredményes legyél.


Én pl. nem tudok összejönni olyan csajokkal akikbe szerelmes lehetek, de ennek nincs pontos oka, nem tud benne senki segíteni, túl sok múlik a vak szerencsén.

Nem tudom mi fog ebben segíteni nekem. És hogy mit csinálhatnék jobban.


f29

2010. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!