Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted 2012-ben történt...

Szerinted 2012-ben történt dimenzióváltás?

Figyelt kérdés
Van valami, ami változott azóta?
2018. jan. 5. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Semmi.
2018. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem történt dimenzióváltás szerintem.
2018. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rezgésszint emelkedés sem? Nem tűnik úgy, hogy tudatosabbak az emberek, mint 5 évvel ezelőtt?


Én sem látok változást. Magamon sem, másokon sem.

2018. jan. 5. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Lapos lett a Föld.
2018. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt fel, de lehet, hogy csak figyelmetlen voltam.
2018. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen történt. Egyszer csak egy teljesen más dimenzióba kerültem. Talán az ötödikbe? A dimenzióváltáskor teljesen homályos lett minden. Másnap tértem magamhoz és nagyon elcsodálkoztam, mert annyira megváltozott minden, mintha mi sem történt volna.

Csak információként közlöm, hogy a dimenzióváltás elég nagy fejfájással jár és a gyomrom sem volt valami jól utána.

2018. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Mi volt tegnap? Jajj de rossz volt. Fú nem akarom többet majd jól megmondom neki.

Mi lesz holnap? Jajj de rossz.. fú nem akarom még majd kitalálok valamit.


-Miközben 3 darab földön heverő Deák várta tekintetét, ő csak ment előre egyre morcosabb és morcosabb arcal.-


Ha értitek annak örülök

2018. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
2012 óta az Istenek laposra gyúrták a Földet. NASA nem akar pánikot kelteni, ezért mutassák a gömbölyödött Földet. A gömbölyödött formák az embert megnyugvásra készteti az emlők meg hasonlók miatt. Ez evolúcióssal van kódolva. Mióta dimenzióváltás volt kezd lapulni a 3D-os tér. Egyes híresztelések szerint hamarosan 2D-re fogunk átállni, aminek maximum csak a Japánok örülnek, mivel őket a 3D-os lányok nem érdeklik. Japánban egy 3D-és lánynak nagyon nehéz párt találni, ezért elzarándokolnak az USA-ban vagy Európában férjet keresni.
2018. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem tűnik úgy, hogy tudatosabbak az emberek, mint 5 évvel ezelőtt?"



Jézusom, az emberek egyre hülyébbek, nemhogy tudatosabbak :D

2018. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de 2012-ben rezgésszint emelkedés és tudatosabbá válás volt ígérve.
2018. jan. 6. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!