Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012, dimenzióváltás és...

Potion kérdése:

2012, dimenzióváltás és egyebek, Valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy nekem egyszer mesélte valaki hogy mindenkinek joga van élni akármi is legyen meg ilyenek. És régebben olvasgattam 2012ről és ott írták ( nem emlékszem pontosan) hogy vagy jön valaki(k) vagy ez a rezgésszám változás miatt a bolygó lakosságának nagy részét csak úgy simán itt hagyják hogy dögöljenek csak meg.

Most hogy van ez?


2011. febr. 15. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami spirituális emelkedetségről lehet szó... Hogy az emberek innentől fogva közelebb érzik majd Istent...
2011. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A három dimenzió pedig megmarad!:))
2011. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
uhh nagyon izgulok:$ mindenki mást mond erről a dologról nem fejtené nekem ki valaki bővebben?
2011. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Majd meg tudjuk, hogy ha megéljük..


Véleményem szerint, a 3vh egyre közelebb ér a valósághoz...


Nem tudni mi lesz.. Inkább azt kéne meg kérdezni, hogy van-e olyan ember a földön aki tudja hogy mi lesz 2012-ben"?"


Véleményem szerint van olyan ember aki tudja.


Az emberiség egy körforgásban van, amiből nem tud kiszakadni, ennek a körforgásnak az eszköze a pénz...


Nem szeretek magyarázkodni, figyeljünk oda arra adoglokra amik körölőtűnk történnek.

2011. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz dimenzió vátás pénzváltás lesz csak.
2011. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én hallottam már, hogy Jézus fog megjelenni, azt is, hogy magasabb dimenzióba kerülünk, vagy mi a szösz, és minden kívánságunk egyből teljesül, jah meg, hogy ideér a három gigantikus objektum a Földre, még azt is hallottam, hogy a bankok csődbe mennek. Még van valami bolygók együttállása is, ami miatt a pólusok felcserélődnek. Biztos volt még néhány tipp...

Szóval nyugodj meg, nem lesz semmi.

2011. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2012-13 egy alapevő kozmikus átalakulás ( végre már látható )kezdete lesz, mely nem csak a Földet érinti, hanem a Naprendszerünket, egész Tejút-galaxisunkat, sőt egész világegyetemünk is!


Az, hogy ebből a mai emberiség semmit sem lát, mármint abból a kozmikus folyamatokból, melyek már 50-60 éve elkezdődtek, ez amiatt van, mert a Föld 2012. dec. 21-ig egy KARANTÉN-BOLYGÓ, ahol a lelkileg megzavar egyének élnek, és amely miatt az itt élők el vannak vágva a kozmosz lényegi információitól! ( Lásd pl. a Gyakorikérdések.hu tudatlan társaságát! )


2012-13 tehát a TUDAT FELÉBREDÉSÉRŐL SZÓL elsősorban, nem pedig sci-fis világvége-forgatókönyekről!


Minden megváltozik, ÚGY, HOGY LÉNYEGILEG SEMMI SEM VÁLTOZIK!


Te leszel teljesen más : EMLÉKEZNI FOGSZ, HOGY KICSODA VAGY VALÓJÁBAN!

2011. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi ufó kutató már alig várom hogy én is tudjam hgoy ki vagyok valójában.
2011. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
200 ezrre is jósoltak már világvégét ez a hiszti is épp ugyan úgy el fog ülni. Dimenzió NINCS, és a többi hülyeség SINCS. Nincs miért parázni.
2011. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!