Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Égő ház mire utalhat?

Égő ház mire utalhat?

Figyelt kérdés

Szilveszter éjfélkor úton voltam, az első idei “esemény” hogy mielőtt haveromhoz megérkeztem volna a dombtetőn égett egy istálló vagy mellek épület de lakott területen volt nagyváros szélén és hatalmas lánggal égett de sehol senki.


Az idei évben emellett szinte egy nap sem telik el anélkül, hogy ne látnék szirénázó mentőautot, rendőrautó is igazoltatott a minap.


Szinte rögtön az év legelején temettük el egy közeli hozzátartozónkat.


Nem vagyok nagyon képben ezo meg hasonlók és nem is értek hozza, de nekem rossz előérzetem van.


Szerintetek? Trollok lecci ne.


21F



2018. jan. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Most az istálló, vagy a mellek és az épület égtek?
2018. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melléképület mint pl csűr vagy pajta*
2018. jan. 7. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az égő ház / istálló / melléképület elsősorban gyújtogatásra, felelőtlenül eldobott cigarettacsikkre, a fűtési rendszer meghibásodására vagy a villamos hálózatban keletkezett rövidzárlatra utalhat.
2018. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi a fene, a rendőrautók már igazoltatnak is? :O
2018. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 r.sentinel ***** válasza:
Minden okkal tortenik. Negativ energiak lete, illetve a tulajdonos a jelen esetleg elozo letben fenhagyott kiegyenlitett szamla egyensulyba hozasa.
2018. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj elmagyarázom!

Nagyon egyszerű dolog történt veled! Valószínűleg valami negatív dolog történt veled tavaly, ami következményében a múlt szelleme kísért téged. Ez miatt elég sok negatív dolog fog történni veled ha nem teszel ellene! Ezt a legegyszerűbben tisztító fürdőkkel lehet megtenni. Fel kell hozzá keresni egy ún. "bölcset" aki a ceremóniákat elvégzi. Az országban csupán 5 darab ember van aki ezt meg tudja csinálni. Én rendszeresen járok hozzájuk. De egymás után kétszer nem vezetheti le ugyan az a szertartást így utazgatni kell. Az utazások közben, minden indulás előtt mondj el tíz miatyánkot. VAGY

Tanuld meg, hogy az égő ház azt jelenit, hogy egy ház ég! Ilyenkor nem érdeklődve kell állni, hogy ez mi, hanem hívni a tűzoltókat.

2018. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!