Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretnétek kapcsolat...

Fiúk! Ti szeretnétek kapcsolatot egy Halak jegyű nővel?

Figyelt kérdés
Jellemzői (tapasztaltan valósak): érzékenyek, nagyon szerethető, nagyon tud szeretni, nagy fantáziája van, kreatív, nem éppen sértődő de könnyen meg lehet bántani, önfeláldozó, sokszor csak egy ölelésre van szüksége hogy érezze szükség van rá.

2018. jan. 9. 21:11
 1/6 anonim válasza:
82%
Én csakis szüzekkel vagyok hajlando
2018. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Igen
2018. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%
Háh, lány vagyok, de azért válaszolok. Halak jegyű vagyok és eddig senki nem ellenkezett velem emiatt, illetve boldog párkapcsolatban vagyok egy szintén halak jegyű fiúval. :D
2018. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
a halak nagy mártír . én nem kezdenék velük 😂
2018. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy olyan lánnyal, aki a felsorolt tulajdonságokkal rendelkezik? Igen. De ha már ennyire hisz az ezoterikus sza*rokban, akkor nem.
2018. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát, szerintem a fiúk, férfiak döntő többsége, egyáltalán nem foglalkozik csillagjegyekmel, horoszkóppal, stb.
2018. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!