Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett ezekben az...

Mi történhetett ezekben az esetekben? Csak az agyam tréfált meg?

Figyelt kérdés

Alapjáraton elég szkeptikusnak tartom magam, és azzal is tisztában vagyok, hogy félálomban az agy furcsa dolgokat képes produkálni, ehhez hasonlót azonban azelőtt, és azóta sem éltem át.

Az egész úgy kezdődött, hogy egyik hétfőn elmaradt az első előadásom, így a reggeli busszal jöttem vissza koliba, a szokásos vasárnap esti helyett. Mivel korán kellett kelnem emiatt, és nem is aludtam túl jól, a buszon elszundítottam ilyen 5-10 percekre, bevillantak rövidebb álomképek. Az egyik ilyenben a jövőbeli énemet láttam, legalább 10 évvel később. Nagyon sikeres és elismert ember voltam, egy nő pedig velem csalta a férjét. Kívülről láttam, amolyan "harmadik szemlélőként", ahogy egy szobában szeretkezünk. Ekkor felriadtam, és ahogy kinyitottam a szemem, egy kopasz, szemüveges, szakállas (tipikusan Walter White-kinézetű) férfit láttam előttem állni, aki egy puskát fog rám. Azonnal összerázkódtam, egy pillanatra becsuktam a szemem, majd amikor kinyitottam, már sehol sem volt. Betudtam az egészet annak, hogy félálomban haluztam, de többet nem tudtam elaludni az úton.

Megérkeztem, ledobtam a cuccom koliban, majd bementem előadásra. Mikor visszaértem, szobatársam nem volt fent, gondoltam, alszom egyet. Az ajtót kulcsra zártam, majd lefeküdtem. Már majdnem sikerült elaludnom, mikor hirtelen azt éreztem, hogy valaki puszit ad az arcomra. Kinyitottam a szemem és egy fehér ruhás nőalakot láttam "kisuhanni" az ajtón. Annyira élethű volt, hogy még fel is keltem megnézni, hogy mi volt ez, de az ajtó ugyanúgy zárva volt, ahogy hagytam.

Ezektől függetlenül, kb. 2-3 héttel később volt még egy érdekes élményem, ugyanúgy koliszobában. Ébredés után feküdtem az ágyban, majd sikerült még kicsit visszaaludnom. Álmomban nagymamám kertjében álltam, ahol erős szél fújt, de a földfelszín irányából az ég felé. Ilyen nagyon erős, felfelé irányuló áramlásként tudnám leírni. Engem is felkapott, majd elkezdtem emelkedni. Ekkor már a tudatom tiszta volt, tudtam, hogy ott fekszem az ágyamban, de ugyanúgy álmodtam tovább, és éreztem, ahogy emelkedik a testem. Isten szólt hozzám, hogy most "megnézhetem mi van a túlvilágon". Én azonban (érthetetlen módon) teljesen bepánikoltam és elkezdtem könyörögni, hogy hadd térjek vissza. Ekkor a másodperc tört része alatt az ágyamban feküdtem újra, teljesen ébren. Ezóta eltelt közel 1 év, de semmi hasonlót nem tapasztaltam.

23/F



2018. jan. 10. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenek ezek az álmok.
2018. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Az semmi... én tavalyelőtt egyszer alien-ekkel álmodtam, tegnap pedig találtam egy szép szines kavicsot!!!!!!!!!!!


Vajon ez mitől lehet, mert hogy nem lehet véletlen az biztos!

2018. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Második, te az a tipikus tahó, proli f**z lehetsz, aki úgy próbál gúnyolódni, hogy fel sem fogja a leírtakat. Leírtam, elég érthetően, hogy simán megtérfálhatott az agyam is. Csak mivel elég érdekes téma, és soha nem volt hasonló, és még soha nem volt velem ilyesmi, gondoltam bedobom ide, hogy ki mit gondol róla.

Mondjuk nem értem, miért próbálkozom, ha eddig nem sikerült felfognod, amit leírtam, nyilván ezután sem fogod. Gondolom valami 16 éves kis takony lehetsz, aki itt éli ki magát.

2018. jan. 10. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"Csak mivel elég érdekes téma"

Egyáltalán nem érdekes a téma... valójában borzasztó unalmas.

2018. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te vagy unalmas
2018. jan. 10. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért személyeskedsz.
2018. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mesélj még az érdekes és lebilincselő álmaidról!!!
2018. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne sértődj meg, inkább mesélj még. Olyan érdekesek az álmaid!!!
2018. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
42%
Nagyon érdekes!Nekem is volt már ennyire élethű álmom,csak nem ennyire sok történéssel! Keresztény vagy? :)
2018. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Velem ezen kívül nem fordult elő, ezért is lepett meg, hogy egy nap alatt kétszer is.

Amúgy nem tartom magam annak, bár keresztény családban nőttem fel. Amolyan Ady Endre-féle vívódó vallásosság jellemez :D

2018. jan. 10. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!