Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hiszitek hogy szellemek...

Ti hiszitek hogy szellemek léteznek?

Figyelt kérdés
Van tudományos alapja, vagy valamilyen bizonyíték hogy vannak?

2018. jan. 20. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

1: A tudomány pont azt mondja, hogy nem valószínű. Lásd: energiamegmaradás.

2: Ezért aztán ez ezotéria téma.

2018. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én valamiért hiszek bennük, bár sosem láttám se nem éreztem vagy hallottam egyet sem. Ismerősöm se nagyon van aki tapasztalt ilyet max 1-2. de úgyérzem mégiscsak vannak. Szerintem néha mindenki érez olyan mintha valaki lenne mellette, vagy figyelné őt. Én azért remélem vannak :D
2018. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A tudomány nem alkalmas ennek eldöntésére.
2018. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
3as. Tudomany a hitre alapulo dolgokba nen is kepes de nem is akar donteni mert azert epul hitre ergo ezert van ezoteria kategoriaba. Az mast hogy van szamos altudomany ag ami hazugsagoakt terjeszt es a tudomanyak ezt meg kell cafolnia. De amig hitre epul es nem olnek meg senkit akkor addig nem szolnak bele.
2018. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Kedves negyes van egy mondas, tartsd magad hozza.


Leteznek szellemek, elegge nehez ugy keresni ra barmi fajta bizonyitekot a tudomany altal, ha eleve meg se tud egyezni jo neheny tudomany ag es kb szart se tud semmirol, hanem csak elmeleteket gyart.

Raadasul mint a hit visz elore.

Szerinted a nagy emberek akiknek koszonheted azt amin most irsz, milyen emberek voltak?

2018. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
4es. Ha ezoterian lenne hangsuly a vilagba mindig jarvanyok pusztitananak es milliok halnanak meg 1-1 kisebb virus miatt.
2018. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

"Kedves negyes van egy mondas, tartsd magad hozza. ".

Van velemenyem es ahoz tartom magam.


"Leteznek szellemek, elegge nehez ugy keresni ra barmi fajta bizonyitekot a tudomany altal, ha eleve meg se tud egyezni jo neheny tudomany ag es kb szart se tud semmirol, hanem csak elmeleteket gyart."

1. Vannak dolgok igazabol ami e egyertelmuen nem hisz. Pl szellemek. Es a tudomany ugy van hogy ha van egy elmeleted akkor kiserleted kell vegezned hogy alatamaszd.

2. Tamaszd ala magad hogy leteznek. Itt es most elfogom hinni neked hogy leteznek ha mutatsz bizonyitekokat. De 1 a jatek szabaly. Csak altalad vegzet kiserleteket mutathatsz be es nem olyat amibe mas embert osztot meg mert az bizonytalan forras. + sok elmeletet kell alatamasztanod a letezesukel valo kapcsolatban

Raadasul mint a hit visz elore.


"Szerinted a nagy emberek akiknek koszonheted azt amin most irsz, milyen emberek voltak".

Benjamin franklin, Jedlik ányos. Hmm sztem sokat koszonhetek nekik. Es meg lenne rengeteg ember akit sorolhatnek. De sztem a villanykorte es a magyar szarmazasu jedlik anyos generator feltalalasanal igen is van nemi jo dolog es sztem jo emberek voltak.

2018. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
21%
Ez nem hit kérdése.Persze, hogy vannak. Lélek is van. Nézd meg a 21 gramm című filmet
2018. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Gál Zoé ***** válasza:
57%
Nem.
2018. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!