Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemek vagy egyéb lények...

Szellemek vagy egyéb lények léteznek?

Figyelt kérdés
Ez nem vicc! Eről beszélgettem barátnőimmel..egyik ismerösőmnek van sok ilye sztorija...és nagyon para. az agyunk képzeli ezt be vagy nem tudom,de kiváncsi vagyok ki mit gondol erről ..köszönöm annak aki ezt komolyan veszi

2017. dec. 23. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Az agyunk képzeli be. Nincs olyan, hogy egyes emberek látják a többség meg nem. Aki ilyet lát annak valami elmebaja van, vagy szipózik, kábítózik. Ez a véleményem, a sok idióta meg lepontozhat.
2017. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szellemek nem, egyéb lények (pl. kutya, tigris, ember) igen.
2017. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Én örülnék neki ha léteznének, az emberekkel nem nagyon boldogulok.
2017. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

"Nincs olyan, hogy egyes emberek látják a többség meg nem."


Ja, a Sixtus-kápolna se létezik, mert csak kevesen tudnák megfesteni, a többség meg nem. Ez aztán az érv!

2017. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmasan együgyű, és a végletekig korlátolt az, aki ennyi bizonyítékot nem lát meg.


Természetesen vannak.

SAJÁT képi bizonyítékom van. Két mozgóképi felvételt is csináltam.

Ez is saját.

A videók jelenleg nem hozzáférhetőek. (Ennek van története, de ezt megtartom magamnak még akkor is, ha ez fogodzkodó bizonyos önjelölt tudós-inas-tanonc-jelölt-helyetteseknek. Magyarul a legutolsó senkiknek. )


Szóval ezeket nem más csinálta, hanem én vettem föl, és én fényképeztem őket.

Innentől kezdve pedig jöhet, bármilyen kockafejü magyarázni, csak szánakozom korlátolt, tudatlan, sekélyes világlátásán.

És még ezek jönnek a tudománnyal, meg a bizonyítékokkal.


Mondjuk a legtöbbjük nem is tudományos ember, csak egy silány mimikrije a valódi, és tiszteletre méltó tudósoknak.


Egy szóval vannak, és majd idővel ezt is elfogadja, feltérképezi a valódi tudomány.


szép napot

2017. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Ott kezdem, hogy hinni valamiben, és tény ként kezelni valamit más- más dolog.

Isten hívő vagyok, keresztény.

De nem zárom ki a létezésüket.

Megjegyzem, hogy csak mert nem láttunk még, (nagyon szeretnék) nem biztos, hogy nem léteznek.

A levegő is van, mégse látod, csak különleges körülmények között (hőmérséklet ingadozás→ köd, pára)

Úgy tudom, hogy vannak olyan emberek, akiknek nyitott az agyuk, és elég fejlett, hogy láthassák őket. Mint a művészetre. Kb tudok rajzolni, (jobbos vagyok) de soha nem fogok úgy rajzolni, mint a balos unokahúgom. Az agya ezen része fejlettebb, nagyobb látószöge van, pedig hobbiból én is fényképezek, de ő telóval jobb látószögű képeket készít, fordítva is igaz, matekban verném ha összeállnánk, meg rendszerkészítésben persze soha nem fog megtörténni, mert fiatalabb és nem tartom fernek, illetve SZEMÉLYESEN ÉN összedolgozni szeretek az emberekkel nem pedig ellenük.

(megjegyzés: csak mert fiatalabb valaki, nem jelenti azt, hogy nincs esélye ellened, amit imént írtam az pont cáfolja)

Szóval szerintem nyitott kell legyen az agy ezen része, hogy képes legyen befogadni az ilyen ember feletti természetellenes jelenségeket. Bár ki mit tart természetellenesnek, mert ugye voltak/vannak a Szentek is. Őket is vehetnénk megjelenésükkor szellemeknek, csak őket nem nevezzük így. Csak mert nem látom, nem zárom ki a létezésüket, mint sok szűk látókörű ember, de ez se baj, mert mint írtam ők lehet másban jók, amiben mi nem.

22/F

2018. jan. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én még sohasem láttam egyet sem. Bizonyítékát sem, hogy léteznének. De nem ezért nem hiszek bennük, hanem azért, mert én két lábbal a földön állok. Férfimódra, racionálisan gondolkodom, és a logika nem fér össze a természetfelettivel.

Nem nagyon izgat, hogy ki miben hisz. Az viszont kifejezetten zavar, hogy a hívő emberek mindig korlátolt, tudatlan, sekélyes világlátású, földhözragadt, stb pejoratív jelzőkkel illetik a szkeptikusokat, a tudománypártiakat.

2018. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Léteznek szellemek ép egy irányítja magyarországot.
2022. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IgaziLélek válasza:
48%

Szia.


Igen léteznek szellemek. Amikor meghalsz, akkor elhagyod a testedet és szellem leszel. Így igen a testben van lélek.


Egyéb lények. Igen vannak csak nem szabad róluk beszélni, de engem nem igazán érdekelnek a törvények. Így beszélek ezekről a dolgokról.


Vámpírok régen igen léteztek a középkor idején. Nem, a fokhagyma nem volt rájuk hatással, de a napfény az annál inkább. Az emberi faj tökéletesítés miatt hozták őket létre.


Mágiahasználók (más néven boszik és varázslók) igen még mai napig léteznek. Titokban. Nem volt jó az a sok üldözés és kivégzés.


Képességhasználók: Azok akik képességet használnak.Sokan nem tudják, hogy azok. (1-4 generációból) Pl:Tisztánláttás,Tisztánhallás


Vérfarkas és farkas emberek. Igen ők is mai napig léteznek. Titokban.


Alkatro, másnéven akiket Démonnak csúfoltak. A homlokukon van valamilyen színű szarv (ez a szín személyenként eltér), hegyes foguk van, kihúzható karmuk, színváltozó és éles szemük. A 17.században adták ki a parancsot a kivégzésükre. Mivel a fajnak az egyik csoportja elkezdte az embereket nagyobb számban megölni és megenni. Mivel így egyszerre vehetik be az összes vitamint. De a faj másik csoportja akik békések voltak azok a gyerekeket olyan családoknak adták oda, akik sima emberek voltak. Mivel a szülőknek nem volt szarvuk így a gyerekeknek sem nőtt ez ki. Így ezek a példányok betudtak épülni az emberek közé. Bár akiknek lila szemük volt azokat így is megölték menet közben. Aztán úgy van ez a faj számon tartva, hogy ki írtva papír szemrint, de a valóság az, hogy sok ember hordozza ennek a fajnak a DNS-ét. Ha nem veszed magadban észre, akkor nem változol át.


Bansheek: Most mindent, amit az ír mitológiáról olvastál töröld ki a fejedben. Mivel az nem igaz, amit írtak. Azért írták a netre azt, hogy leplezzék az igazságot. Ez a faj is ugyan úgy a középkorban lett teremtve. Az élőhalottakhoz lehetne a legjobban hasonlítani őket. A sikolyukkal képesek megsüketíteni akár egy egész falut. A fülük képes elbírni a magas hangokat. Vonzzák a halált azaz a halál közeli élmények normálisak náluk. Egymást ösztönösen képesek védeni. Képesek a sírokon keresztül beszélni a halottakkal és rendelkeznek a Halál hírnök képességgel. Azaz képesek megálmodni szeretteik halálát. A Banseek a nők. Átlagosan 160 cm magasak. 6-10 gyereket képesek szülni. Egy tiszta Banshee 40 évig él a kevertek tovább. Mára már a holtest jellegüket elvesztették a normális emberekre hasonlítanak a túlzott keveredés miatt. Annyi az árulkodó vonás, hogy a bőrük vékonyabb és a szem alatt van lila csík, ami születéstől kezdve ott van és sosem tűnik el.


A Banshee párja a Halál lovas. A halál lovas a faj férfi tagjai. Nekik nincsen képességeik. A fülük ugyan úgy elbírja a magas hangokat. Nagyon nagy védelmező ösztöneik vannak. Ugyan úgy vonzzák a halált. Ösztönösen megvédik egymást. A középkorban lovon közlekedtek és volt tüzes ostoruk. 180 cm magasak. A tiszta halál lovas 40 évig él.


A népszokásokat és hagyományokat Németországban tartják az olyan falvakban, ahol csak ebből a fajból áll a népesség. Ilyen hagyomány a 20 éves korban bekövetkező párválasztás.


Trollok is léteznek. Mélyen a föld alatt élnek. A napfényre érzékeny a bőrük. Ég nekik. kinézetre olyanok mintha a kövek életre kellnének.A bőrük érdes, kemény.


Ezek azok a lények amikről én tudok.

2023. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!