Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti éltetetek át ilyen szelleme...

Ti éltetetek át ilyen szellemes dolgokat?

Figyelt kérdés
Irjátok le ha volt olyan élményetek amiben ilyen szellemes dolgok történtek.

#ezotéria #Parapszhicologia #szellemes élmény
2018. febr. 3. 10:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Szellemes, horror történeteket írnátok nekem?
2018. febr. 3. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, amikor Rejtő Jenőt olvastam. Az felettébb szellemes.
2018. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem csak szerelmes dolgok történtek, bár az egyik barátnőm meglehetősen szellemes volt.
2018. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer találkoztam Jasperrel.
2018. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, megrögzött szkeptikus vagyok. Mindazonáltal velem is előfordult olyan elmeállapot, amikor ez a meggyőződésem megingott egy pillanatra.

Abban az időben hetekig 2-3 órákat aludtam. Állandó éjszakás voltam, este 6-tól reggel 6-ig tartott a műszakom. Otthon pont építkeztem, így jóformán egész nap talpon voltam. 5-6 napot szoktunk így dolgozni, aztán 5-6 pihi következett. Éjféltől általában egyedül voltam, nem volt szükség segítségre. Nos, egy ilyen éjszakás turnus vége felé, hullafáradtan isten tudja hányadik kávé után megindult a csésze az asztalon. Tanultam fizikát, tudtam a jelenség okát, de egész más valamit tudni, és más a fáradtságtól félholtan átélni. Szó, mi szó, egy percre megállt bennem az ütő.

Ugyancsak az építkezés alatt UFO-t is láttam. Ragyogó napsütéses októberi délután volt. Adogattam fel a lécet az ácsoknak, amikor elképesztően nagy sebességgel beúszott a képbe egy fényesen fénylő tárgy. No, egy fél percre akkor is megbicsaklott a tagadásom. Aztán a tárgy olyan pozícióba érkezett, hogy egy bazi nagy nyárfa volt a háttérben, és azonnal kiderült a turpisság. Mindössze egy ökörnyál volt, és sokkal közelebb a földhöz, és noha a szem úgy érzékelte, hogy magasan az égbolton repül, valójában sokkal közelebb volt.

Szóval az emberi érzékszervek és a tudatunk nagyon könnyen becsaphatóak.

2018. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, most meg fogalmazásgátló hatása alatt állok.
2018. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!