Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ennyire gyakran de...

Miért van ennyire gyakran de ja voum?

Figyelt kérdés
Mindig is voltak ilyen érzéseim, de az utóbbi hetekben mar naponta többször is van, de nagyon durván, pl olvasok egy szöveget, es olyan érzésem van, mintha mar olvastam volna, ugyanabban a környezetben, ugyanazokkal az emberekkel, akik ugyanabban a ruhában voltak, es minden egyéb részlet... Van valami különösebb jelentősége ezeknek az erzeseknek? Volt egy olyan is, mikor elmentünk szüleimmel valahova, es teljes meggyőződésem volt, hogy mar jártam ott, teljesen természetesen viselkedtem, TUDTAM MINDENRŐL, HOGY HOL VAN, aztán kiderült, hogy akkor jártam először ott... Nagyon fura volt. Valakinek valami ötlet, hogy miért van ez?
2018. febr. 10. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Hiba a Mátrixba. ;)
2018. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gorogeto válasza:
Este ne egyél,hogy ne álmodj annyit.
2018. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon viccesek vagytok, most akkor normális válaszokat is kérnék.
2018. febr. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!