Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hülyeség volna, vagy itt...

Ez hülyeség volna, vagy itt ragadt lény?

Figyelt kérdés

Eléggé szkeptikus vagyok,de mostanában kissé kételkedem...


1.Szobámban ülök és egyszer csak leesik egy könyv.De úgy,hogy magától kihúzódik,lebeg 2 másodpercet a levegőben,és utána esik le a földre.A barátnőm is látta,ő is nagyon megijedt.


2.Kint ülök az ablaknál a barátnőmmel,ránézek az ablakra,és látom benne Black Hearth arcát,elfutunk a barátnőmmel.


3.Odamegyünk az erősen fedett bejárati ajtóhoz,és különös piros csepegő folyadékot látunk több helyen.


4.A bezárt garázskapu egyszer csak kinyílik.


5.Az ablakban az egyik orchidea hirtelen hatalmas lesz,a másik pedig apró.


6.A radiátor elkezd "morogni",nyikorogni.


7.Mintha morgásokat és párbeszédeket hallanék a falból.Valamelyik nap ezt a mondatot hallottam mély hangon: "Kifelé" vagy "Öljük meg a gyerekeket".Egyedül voltam a házban.


Nem tudom mi lehet ez.Valakinek vannak hasonló tapasztalatai ezzel kapcsolatban?



2013. jún. 8. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Hmm, jó a fantáziád. Én a helyedbe nem hagynám elveszni....
2013. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nézd,nagyon sajnálom,ha nem hiszed el,vagy hülyének tartasz.Azoknak a kommentjeit várom,akik valami értelmeset tudnak mondani ezzel kapcsolatban.Ha nem hiszed el,ne fűzz megjegyzést!
2013. jún. 8. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Még az első pontnál csak - csak, de mondjuk az ötödiktől, már tényleg nehezen hihető. Lehet, hogy valami hipnózis vagy távhipnózis zavarta össze az érzékszerveiteket. Vagy esetleg valami rakoncátlan szellemecske ki akart csalogatni az udvarra.
2013. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az itt ragadt lény is jó ötlet. Ne aggódj miatta, nem bánt. Lehet, hogy üzenni akar valakinek valamit.
2013. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Jézus Isten! Ne légy már ennyire szánalmas! Te hazudozol itt össze vissza, és még neked áll följebb??
2013. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

le tudnád 1szer videózni?

azért kíváncsi vagyok rá hogy hogy néz ki .

amúgy nem ettél a történések előtt gombát vagy esetleg nem nyaltál bélyeget ?

nem szívtál előtte idegenektől kapott cigarettát ?

2013. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sok volt a horror film, talán pihenni is kéne nem csak egyfolytában filmeket nézni, aztán meg kérdéseket feltenni, mert vonalkódos lett a gatya.
2013. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam cigarettázni,idegenektől elfogadni dolgokat,vagy gombát enni,stb..és nem nézek annyi horrort.Talán egyet kettőt néztem életemben.Mégegyszer mondom:Kérlek titeket,ne nézzetek hülyének,mindenhol annak néznek,a szüleim,egyedül a barátaim nem.De miért hazudoznék?Gondoljatok bele!Mi értelme lenne annak ha kiírnék egy kamu kérdést?Végiggondoltátok?Akkor írjatok kommentet!
2013. jún. 9. 09:12
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Végig gondoltam. Biztos sok szabadidőd van (jó neked, nekem alig van pár órám a vizsgák miatt...), és annyira unalmas a magánéleted, hogy nem tudod mással elütni az időt, minthogy ide tegyél fel, kamu kérdéseket. Nos, ez is egy módja az unalom űzésnek, én inkább zenéthallgatok, rajzolok, vagy fölhívom a barátaimat. Dehát kinek a pap, kinek a papné....
2013. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké.Feladtam.Gondolj amit akarsz.Ja és bocs,de már említettem:Nem ide írok először,miután történik velem valami.Megosztom a szüleimmel,barátaimmal,rokonaimmal.Ne ítélkezz anélkül,hogy tudnál rólam egy csöppet is.Na jó de én ezen nem vitatkozok,ha elhiszed hidd,ha nem hát nem.A többség véleménye érdekel,nem egy emberé.És nem feltételeztem,hogy szellem van a házban,megkérdeztem a "népet". Ha neked az a véleményed,hogy kamu,legyen az a véleményed.Csak menj mást boldogítani.
2013. jún. 9. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!