Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetett ennek valami jelentős...

Lehetett ennek valami jelentősége vagy csak vèletlen egybeesès?

Figyelt kérdés
Valamelyik este szomorú hangulatomban voltam és valahogy eszembe jutottak azok a sèrelmek amiket a barátaim okoztak sorra kielemeztem őket elalvàs előtt ès mivel mostanában kicsit eltávolodtunk egymástól mindannyian visszagondoltam a règi időkre és hogy mennyire hiányoznak. Nem sokat aludtam azon az èjszakán. Másnap mind a 4 barátom akikre gondoltam elalvás előtt közölte hogy alig aludt valamit éjszaka csak forgolòdott. Lehet valami összefüggès? Vagy csak egy èrdekes vèletlen?
2018. márc. 20. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom hogy van ez a trolloknál. Beszéljétek meg.
2018. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A negativ gondolataidat elvittek az alom manok csodaorszagba, ahol egy dimenzios kapun keresztul az illuminati tamogatasaval atkerult a gyikemberekhez akik megideztek Lucifert, aki rakuldte a csunya dementorokat a barataidra. Hogy tudsz ezzel a tudattal tukorbe nezni? 😂👏👏👏
2018. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Amennyiben mind a 4 barátod sérelmet okozott, miért is bennük lenne a hiba?

Azelőtt jó-éjt-puszit is adtatok egymásnak, hogy pont elelvás előtt jutott eszükbe közölni, hogy előző éjjel rosszul aludtak?

.

Vannak -néha!- egészen jó troll kérdesek is.

Ez nem a jók közé sorolt.

2018. márc. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Istenem..... egyszer írok ki ebbe a topikba kérdést akkor is csak a bunkó emberekkel futok össze..... értelmes ez az oldal mit ne mondjak
2018. márc. 21. 06:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Használod a vonzás törvényét - sikerrel.

Similis simili gaudet!

2018. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogy őszinte legyek én hiszek ebben. Szerintem összefügg a dolog: rájuk gondoltál,így pozitív energiákat küldtél nekik(ami eljutott hozzájuk)...velem is volt már hasonló!


van ez a mondás: "Mindennek van valami oka" és biztos hogy nem koboldok,meg az álom tündérek!!!

2018. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!