Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spiritualitás és szexualitás?...

Spiritualitás és szexualitás? Gondolatok erről?

Figyelt kérdés
Szabad asszociációs játék. 51/F
2018. ápr. 8. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a szexualitás gyárilag szakrális ténykedés, elég sokat melózott a háttérhatalom mindigis, hogy megfossza ettől. De attól még nem igazán sikerült nekik.:) A Misztikus szex c. könyvet érdemes elolvasni.
2018. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen a cabal jobban tette volna,ha a katolicizmus helyett tantra táborokra buzdít,most szívesebben güriznénk a gyárakban is,hogy fenntartsuk a tejhatalmukat.

Elvileg a szexualitással és a szakrális-szív csakrákon keresztül egyenes út vezet a "Forráshoz",még nem próbáltam :)

2018. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
őőőő...csak az összekapcsolást,vagyis a feltétel nélküli elfogadást és feloldódást nem próbáltam,a többin már átestem :)
2018. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2018. ápr. 8. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Igen, de az élet szintézis, te meg agyonanalizálod a dolgot. amit leírsz, olyan, mint egy bútorösszeszerelési útmutató, nem hasonlít a szerelmeskedésre.:))
2018. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!