Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki spirituáli...

Van itt valaki, aki spirituálisan gondolkodik?

Figyelt kérdés

Mióta rátaláltam a spirituális szemléletre, próbálom alkalmazni az életemben, ami be is vált! Viszont probléma merült fel a kapcsolatomban. A párom megbánt olyan dolgokkal, amik nem férnek bele a kapcsolatunkba. (flört)

A spirituális tanítás szerint ha rosszat kapok, jót kell, hogy visszaadjak az adott személynek. Viszont, ha én pozitívat adok ezekre a negatív hullámokra, akkor ezzel azt is közölhetem a másik felé, hogy jó az, amit tesz és esetleg tettlegességig is el tud fajulni, szóval kihasználja a jóságomat, a pozitív szemléletet. Az én szemléletem szerint ez nem mindig válik be. Szerintetek?


2018. ápr. 25. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A te szinteden nem szabadna ilyeneket olvass, mert nem.tudod értelmezni.

Teeeeljesen más rétegben értik azt a pozitívat, és azt, amire te gondolsz.

Én olyan vagyok, kit megszólítottál.

Pozitív alapon kell megértsétek egymást, megoldani ezt, túljutni ezen, magatokat a másik felé harmonizálni. Ezt jelenti a pozitív, nem azt, hogy például dícsérd meg. :)

Írj nyugodtan, ha szeretnél.

2018. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, de annyit még hozzátennék, én a saját bőrömön tapasztalom sokszor (és jelenleg az írásodból is ez jön le) hogy az ember hajlamos túlságosan elmélyedni a témában és mindent túlbonyolítani.
2018. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krúdy Gyula ***** válasza:

Egy másik szempont: Párod megbánt olyan dolgokat amik nem férnek bele számára a kapcsolatba? Ez kb. azt jelenti, hogy ismerkedett egy másik emberkével, majd utána veled meg akarja szakítani a párkapcsolatot. Ha tényleg zavarná a dolog akkor nem menekülne, hanem megoldást keresne mégha az idő nem is visszafordítható a ti spirituális szinteteken. Ha Ő ezt úgy állítja be, hogy nem fér bele a kapcsolatba az azt jelenti, hogy a flört hatására belőled kiszeretett, és fejben mással van.


(Vagy baromira erkölcsös, és fejben szanaszét szakad saját tettének következményeként amit így veled szemben nem tud tovább vinni. Ha ez az opció igaz akkor tüneti szinten szolid depresszió feltűnne nála, és önértékelésbeli gondjai lennének. Vagy legalább megpróbálná azt eljátszani, hogy neked könnyebb legyen, de az eredmény azonos.)

2018. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!