Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egyedűl vagyok mért csak...

Ha egyedűl vagyok mért csak akkor történnek fura dolgok?

Figyelt kérdés

Gyakran egyedűl hagynak és

Aznap este olyanok történnek hogy a kulcsra zárt ajtó fogja azt kinyílik. Meg volt hogy beszáltam a kádba,tanultam,és valami tök hangosan felsikított.

Az volt a legdurvább mikor eggyik este valami kaparta az ajtót.ezért fogtam és feltettem egy kamerát,amin az volt hogy a folyóson folytok voltak vagy mik ,és miután elaludtam,feláltam az ágybol,egy óráig bámultam a kamerába,majd énekeltem egy nagyon furcsa szövegű dalt amit le is írtam aztán reggelig bámultam a tükörbe végül visszamentem. Nem is emlékeztem ébredéskor semmire.

Ez mi lehetett? Volt már veletek ilyen?


2018. máj. 8. 12:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ilyenkor jonnek a feher kopenyes bacsik es adnak gyogyszert, utana jobb.
2018. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

"Aznap este olyanok történnek hogy a kulcsra zárt ajtó fogja azt kinyílik."

A szellem lemásolta a kulcsokat és kinyitotta az ajtót.

"Meg volt hogy beszáltam a kádba,tanultam,és valami tök hangosan felsikított. "

Biztos a szellem volt, felsikított, mert túl hirtelen érte, hogy ott vagy egy szál semmiben a kádban. Biztos azt kiabálta, hogy" jaj, te perverz!" Vagy valami ilyesmi, csak nem hallottad, mivel az emberi fül számára a "perverz" szellem nyelven sikításnak hangzik.

"Az volt a legdurvább mikor eggyik este valami kaparta az ajtót.ezért fogtam és feltettem egy kamerát,amin az volt hogy a folyóson folytok voltak vagy mik ,és miután elaludtam,feláltam az ágybol,egy óráig bámultam a kamerába,majd énekeltem egy nagyon furcsa szövegű dalt amit le is írtam aztán reggelig bámultam a tükörbe végül visszamentem. Nem is emlékeztem ébredéskor semmire."

Számomra az a legdurvább, hogy reggelig énekeltél és ennek ellenére a szomszédok nem jelentettek fel csendháborításért, mellesleg mennyire lehetsz magadban szerelmes, hogy reggelig bámulod a tükröt?

" Ez mi lehetett? Volt már veletek ilyen?"

Nem, nem... Nem szoktam reggelig a tükröt bámulni és énekelni se. Túl mély a hangom. 😏

2018. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Majd akkor megkérem a bácsikat hogy adjanak az ajtonak is hátha akkor elfelejti kinyitni saját magát
2018. máj. 8. 12:43
 4/27 anonim válasza:
100%

Kedves kerdezo!

Masokst hulyezel amikor o csak viccelni aksrt, mivel a szoveged egyreszt erthetetlen, masreszt hulyeseg...

Enekelsz, nezed magsd s tukorben, es mi a jo istent csinaltal te azzal a kameraval?

Ennyi idod van ilyen hulyesegeket irkalni?

Esku cserelnek veled...

2018. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"Figylej, a barom hozzászlásaid senkit se érdekelnek. "

De most most miért vagy ennyire ellenséges? :O

"Egyébként meg ez azoldal nem trolloknak való."

Nem trollkodás, szarkazmus. Sajnos a személyiségem része. Csak úgy jön magától. 😏

"De mivel látom nehéz a felfogás"

Mindenkinek megvan a maga keresztje.

"normállisan kérdeztem mi lehet ez normális választ várok."

Normális kérdésre normális válasz érkezik, viszont abnormális kérdésért abnormális válasz jár.

"Lehet ez skizophrénia is akár. "

Ha tudod a választ minek kérdezel? 😨

"Látszik hogy csak piszkálódni jársz ide . "

Mintha érdekelne az ilyesmi... általában normális válaszokat szoktam adni.

"De miért nem próbállod ki hogy mész az utszán és a pofádat megmutatva szólogatsz be? "

Arra célzol, hogy megvernének érte vagy mi? 🤔 Őszinte típus vagyok, viszont nem szoktam mindenkinek bepofázni, csak ha kiprovokálják belőlem. Mellesleg egy kérdésre válaszoltam, nem mintha érdekelne a sértettséged. Több szempontból is lényegtelen vagy számomra. Nem bántásból, de valószínűleg, ha az "utcán" kérdezél engem még a létezésedet is figyelmen kívül hagynám. Csak úgy "általánosságban" mondom. 😎

2018. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Utszan. Ez mindent visz :)
2018. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Izé... Talán már túl késő bocsánatot kérni? 😓 Úgy látom az előbbi az elsőnek szólt "látszólag" és erre én ilyen durván be szóltam neki... B***zzeg én vagyok a legrosszabb! 😖
2018. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De ez nem vicc! Képzeljétek nagyon rémisztő egy ilyen helyzet. Persze ha veletek lenne ez megsértődnétek ha valaki viccelne. Nem értem miért nem lehet rendes választ adni. Ha valakivel volt ilyen irja le mert abból is közeleb jutok a megoldáshoz. És képzeljétek igen másnak is volt ilyen élménye! De privátba írt pont azért mert az ilyenek beléjük kötnek. Marha vicces tényleg.
2018. máj. 8. 13:58
 9/27 A kérdező kommentje:

Amugy az ember jó h meglepődik azon ha elalszik,felkel és vissza nézi a felvételt,erre mit lát? Azt hogy sétálgat bámulja a semmit,ráadásul suttog meg énekel meg mindent csinál.

Nekem nem tetszik hogy ezt láttam a felvételen,utánna szerettem volna kárni de itt láthatólag úgyse jön rendes válasz.

És azért vagyok agresszív mert pl egy ismerősöm sétálgatott álmába, és kiderűlt hogy idegrendszeri problémája van. Tényleg vicces....A kaparásokat és a sikolyokat nem tom hova tenni meg az ajtó nyitódást de ha valaki felismer valamit pl betegség mint a halucináció azt rendesen is meglehet írni. Szia szerintem a kaparást halucináltad. És lehet alva jársz bla bla bla. Persze tudom hogy nem halucináció mert apám is hall néha ilyet. De legalább megköszönöm a választ mert normállis volt az illető.

Most nem akarom a válaszokat a szátokba adni, meg amúgy se ez a válasz sztem,de lehet ám ilyen stílusban is. Nincs baj a viccel, de legalább utánna irnátok normállisat is..fölleg h elég sértő egy vicc. És lehet hogy tényleg olyan jellegű probléma ez a járkálás ami talán ha kiderűl az k*rvára nem vicces

2018. máj. 8. 14:16
 10/27 anonim ***** válasza:

Mutasd a videót vagy nem történt meg.

És miez hogy a kádban tanulsz?

2018. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!