Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vigyaz fentrol ram?

Ki vigyaz fentrol ram?

Figyelt kérdés

Tegnap meselte baratnom hogy multkor ami tortent majdnem baleset( majdnem rám esett 1tonnas suly, utolso pillanatba elugrottam,nem lett bajom) visszaneztek a felvetelt kameran es mondta egy no: latszik hogy fentrol nagyon vigyáznak ram! Beleborzongtam picit ebbe. Ezt csak ugy mondjak,azaz szolas/mondas vagy tenyleg igy gondolhatta? Es ha igen akkor ki? Egy angyal vagy egy meghalt szerettem pl edesapam? Tobbszor ereztem hogy nem tortent nagyobb bajom pl majdnem belenk jott egy auto, tobbszor elestem megis a gerincem nem serult,se a fejem stb.

24L



2018. máj. 19. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!


Tapasztalatom alapján az vigyáz rám fentről, akiben hiszek, akinek a segítségét/vezetését elfogadom. Illetve azok, akiknek kérem a védelmét. Ezen a lepontozás sem változtat.

2018. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Az, aki ott fent rád engedte a súlyt, gondolom nem vigyázott rád.
2018. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
A felső éned ami nem nagyon mutatkozik csak akkor amikor szükség van rá akkor aktiválódik bennünk. Logika ami figyel bennt ránk és utolsó pillanatba mielött akár a szerencsétlenség bekövetkezne még gyorsan kiugrunk belőle és megússzuk. És nem őranygyalok az oka . Mivel ők asztrális lények nem szólhatnak bele a fizikai világba. Ezért mindenkinek a belsője lélekcsatornája nem látható mivel az is asztrális szinten van bennünk. Mikor meghalunk kiszáll belőlünk a lélek de ezt senki sem fogja tudományosan megmagyarázni mert magas hát már nincs a fizikaiságnak beleszolása. Nosennyi. Illetve hány sztori történt meg emberekkel hogy halálukon voltak vagy veszélyes helyzetbe kerültek. De kijöttek belőle. Mert egy legyőzték a félelmet . Kettő a lelkükkel erőt adtak maguknak . Képesek vagyunk mert abban felső erő lakozik olykor . Fényes megfoghatatlan magas. Aki nem hisz nekem az ne is mert nem érzi magában a dolgokat nem fejlődik nem érti meg a felsőbb erőt használni. Sok a buta az önző ember akikbe annyi nem szorul hogy igenis van létezik lélek létezik inkarnáció és reinkarnáció nem lehet valláshoz kötni ezt a magasabb értelembe vett erőt hát pláne . Mert velem is megtörténtek dolgok ennyi. 19F
2018. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Rögtön szalad Gábriel hahaha... Ha lètezne
2018. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Orbán Viktor.
2018. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben én is hiszek. Velem is sokszor előfordultak ilyen dolgok, de valaki mindig megakadályozta.
2018. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem es itt mert ez az oldal errol szol,mindenki velemenye erdekel aki ertelmesen valaszol es nem elbaromkodja azt. Miért nem a napiszaron trollkodik mit keres itt? Ne csodalkozzatok a lepontozasokon..Biztos van mas egyeb oldal sok sikert a keresgeleshez. A tobbieknek meg koszonom a valaszt! :)
2018. máj. 19. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Látom gond van itt a fejekben. Igen, jól írtad, ez csak egy szólás. A halott szeretteid sajnos halottak, így nem tudnak segíteni semmiben. Csak simán szerencséd volt. Amúgy meg minden értelmes ember tudja, hogy nem tartózkodunk függő teher alatt. (Nem viccből.)
2018. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 DI43L0 ***** válasza:
30%
Vagy "odafentről" akarták rád dobni, de sajnos nem jött össze nekik. :D
2018. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
A hármas jól írta, a kiterjedésünk nem csak anyagi, hanem anyagtalan/szellemi síkon is folytatódik, jelenleg a többség csak az anyagi létre tudatos, testnek és elmének képzeljük magunkat, valójában ez egy nagyon korlátozott látásmód a teljességünkhöz képest. Olvasd el Maharsi könyvét, vagy bármelyik megvilágosodott tanító elmondása alapján írt könyvet, ebből megértheted hogy mi is az ember valójában, de igazából ezt megtapasztalva ébredsz csak rá a valóságra, hogy a testen kívűl is tudatos szellemi lényként élsz, és így megtudod hogy ki vigyáz rád ebben, és az összes többi életedben.
2018. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!