Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vigyaz fentrol ram?

Ki vigyaz fentrol ram?

Figyelt kérdés

Tegnap meselte baratnom hogy multkor ami tortent majdnem baleset( majdnem rám esett 1tonnas suly, utolso pillanatba elugrottam,nem lett bajom) visszaneztek a felvetelt kameran es mondta egy no: latszik hogy fentrol nagyon vigyáznak ram! Beleborzongtam picit ebbe. Ezt csak ugy mondjak,azaz szolas/mondas vagy tenyleg igy gondolhatta? Es ha igen akkor ki? Egy angyal vagy egy meghalt szerettem pl edesapam? Tobbszor ereztem hogy nem tortent nagyobb bajom pl majdnem belenk jott egy auto, tobbszor elestem megis a gerincem nem serult,se a fejem stb.

24L



2018. máj. 19. 07:03
1 2
 11/12 szilard2290 ***** válasza:
Szia. Akik normális választ írtak jól mondják. Szellem lélek test ebből állunk mi emberek. És igen szalad Gábriel arkangyal és segít. Vannak illetve léteznek őrangyalok és egy őrangyal segített nem pedig felsőbb én. Felsőbb én megérzéseket közöl és mutat. Az angyalok képesek ilyenre igen.
2018. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, viszont miert van az hogy vannak viszont olyanok akik balesetet szenvednek, es vannak akik bele is halnak? Nekik miert nem segit/segitenek?
2018. máj. 24. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!