Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen paranormális/ijesztő...

Milyen paranormális/ijesztő élményetek van?

Figyelt kérdés
Paranormális, ijesztő történeteket "creepypastákat" gyűjtök a barátaimnak. Történt már veletek ilyesmi, vagy ismertek ilyen sztorit, amit megosztanátok velem? Köszi a segítséget :)

2018. jún. 6. 18:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
6%

Időnként hozzá szoktam szólni az ezomókusok threadjeihez itt, hogy közöljem, mekkora baromságokat beszélnek. A horoszkóp, a jóslás, a varázslat, az ufók, ezek mind ökörségek.


Ehhez itt azt tudom hozzátenni, hogy láttam olyan rémisztő dolgokat, amire nem tudok hozzászólni és logikusan megmagyarázni. Illetve a logikus magyarázat az, hogy olyan dolgokat tapasztaltam, amelyek egyrészt rendkívül ritkák, másrészt nem rendelkezünk megfelelő ismeretekkel, hogy megértsük.


Egy barlanglakó nem értheti meg a húrelméletet. Egy egyszerű szántóvetőnek hiába magyarázod a közgazdaságtant. Ezekre a dolgokra még tudományág sincs, csak úgy vannak. Amit láttam, biztosan megtörtént, fizikai nyomai vannak, és nem egyedül tapasztaltam.


Nem beszélek róla. Nem akarjátok tudni. Haladjatok tovább.

2018. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

Ketszer is ejjel ram tamadott valami!

Halalosan feltem nem tudtam kialtani ez lebenult a testem!

Biztosan tudom,hogy demon volt.

Mellettem volt a biblia,nagy erofeszitessel sikerult ratennem a kezem es eltunt!!!!! a demon!

(ereztem a gonosz erot,hogy gyulol,olni vagyodik)

Az egen is latok ritkan jelensegeket.

2018. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

12

Az alvási paralízis volt, sok emberrel előfordul élete folyamán, sokakkal többször is, olvass utána, semmi természetfeletti nincs a dologban.

2018. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Pár éve történt velem,akkor már volt két gyermekem. Apa dolgozott, én egyedül voltam otthon a gyerekekkel. Este elaltattam őket, és hogy ne unatkozzak, át hívtam a szomszéd csajt beszélgetni. Egyszercsak elment az áram. Ez még nem is volt furcsa, sőt inkább még hülyéskedtünk is hogy párom ha hazajön, gyertyafényes vacsora lesz. Ahogy beszélgettünk, egy idő után a szellemekre terelődött a szó. Egyszercsak a gyetya kialudt, a bejárati ajtót pedig valaki elkezdte teljes erőből ráncigálni. Mai napig nem jöttem rá mi lehettet az, mivel a kapu kucsra volt zárva, tehát ott nem tudott volna bejönni, viszont a bejárati ajtó csak kilincsre volt csukva. Azt meg simán kinyithatta volna. De csak a kilncs mozgott erőteljesen. Akkor én úgy megrémültem, hogy szegény szomszédomat nem engedtem addig haza amíg párom haza nem ért.

Meg sokszor fordult velem elő olyan is, mintha valaki beszélne hozzám, csak nem értem mit mond. De a nevemet tudja, mert megszólít. Hozzáteszem egyedül vagyok olyankor.

2018. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer a kőbanyai sörgyár régi lezárt tánáiban voltam. Csak az elemlámpam vilagított. Fotózgattam telefonnal a sötetbe össze vissza poenból. Mikor vosszaneztem a fotókat egyiken lattam valami fura fehér maszatot. Minthan valami rongy lógna le a plafonról. Visszamentem oda megnézni. Nem volt semmiféle rongy ott. Hát beszartam rendesen. Több fotón is lászódik és egyre közelebb. Akarkinek megmutattam mindenki eleggé rémisztőnek találta. Volt aki szellemet látott volt aki egy félbetepett embert stb. Egy pránában es spiritualitasban játam embernek is megmutattam. Ő egyertelműen mondta hogy szellem. Vissza akarok menni oda újra.
2018. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
11%

13


[link]

2018. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%

16

Nyugtass meg hogy nem hiszed el ezt a maszlagot,

Van tudományos magyarázat szimplán a nyitottabb elmék szeretnek belemagyarázni dolgokat ez minden.

2018. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
62%
11. Irtora gagyi vagy, mintha barki is faggatott volna :D:D
2018. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

A tévémen (nagy, régi kockatévé) ott díszelgett az egyik kedvenc játékom, egy műanyag sárkány. Már nem játszottam vele (16 voltam) de még nem volt szívem eltenni :)


Nem sokkal édesapám halála után "átrepült" a fejem felett, mintha eldobták volna.


Többször kipróbáltam, de tuti hogy nem esett le - ki van csukva, hogy magától átkerüljön a szoba túloldalára.


Van még két másik sztorim, mindkettőre van magyarázat de csinálhatsz belőlük rémmesét:


Az egyik az, hogy jöttem ki este nagyszüleim házában a belső szobából, és mivel kint sötét volt, az ablak olyan volt mint a tükör. Ahogy jöttem ki, hirtelen egy fekete alak suhant el mögöttem hangtalanul, és lebukott a sarokba.

Természetfelettien gyorsan mozgott.

Konkrétan belémfagyott a... szamóca. Azon gondolkoztam, hogy sikítsam-e ki a tüdőmet, vagy inkább maradjak kussban.

Végül összeszedtem minden bátorságom, és megindultam...

...visszafele. A cucc felé, amiről nem tudtam, hogy mi.

Közben árgus szemmel figyeltem a tükörképemet.

Az alak visszajött :) Az árnyékom volt, ami a ház alakja miatt (emeleten történt, a fal követte a tető vonalát) mozgott a megszokottól eltérően.


A másik sztori rövidebb. Este lementem a konyhába inni, és csak a gyengébbik lámpát kapcsoltam fel.

Amint felkapcsoltam, megjelent előttem az árnyékom - de nem szemben állt velem, hanem profilból láttam.


Hamar rájöttem, hogy a fényforrás és a mellettem lévő bazinagy tükör állt épp úgy, hogy úgy lássam az árnyékomat, ahogy normális körülmények között sose látnám :)

Itt is mérlegeltem egy ideig, hogy üvöltsek-e vagy ne :D

2018. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
Én jutubon szoktam ilyen hátborzongató sztorikra rákeresni.
2018. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!