Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan Facebook csoport,...

Van olyan Facebook csoport, amiben apukák osztják meg egymással a babavárás és babázás élményeit, nehézségeit?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon el van veszve, aggályai vannak, stb. Másképp látjuk a dolgokat. Én másképp dolgozom fel az egész babavarast, mint ő. Gondoltam, hátha van egy csoport, amiben ő is megtalálhatná kicsit a helyét, beszélhetne a többi apukaval arról, hogy ők hogy élik meg ezt az egészet.
2017. jún. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, de az én férjemnek sem ártana valami hasonló csoporthoz csatlakozni :)
2017. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről, pedig jó ötlet. Bár sok pasi még pasikkal sem beszélne ezekről a dolgokról. Én azt látom egyébként, hogy a családos barátok jó támaszt tudnak nyújtani, ha gond van. Ha a férjem jobban ráérne, mondanám, hogy beszélgessen vele, ő nagyon jól állt a dolgokhoz, feltalálta magát, sőt ő volt itthon a fiunkkal 8 hónapos korától. Nincs esetleg olyan jó barát, akinél már van gyerek? Egy sör mellett vagy szallonasütögetés közben tudnának egy kicsit beszélgetni arról, amiről úgy érzi, hogy fontos.
2017. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kisgyermekes kollégák ott voltak és rendszeresen beszélt is velük, sokszor be is számolt róla mit kommunikáltak egymással.


Egyébként rákerestem, van csoport. :) kispapák 2017 néven. Keresőbe ha beírjátok, beadja. Kérdés, hogy a férjed szeretné-e.

2017. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha nem is konkrétan a babavárásról, de egy háromgyermekes apuka barátom a kisgyermekes időszakáról vezetett egy fenomenális naplót, ami itt elolvasható (lentről felfelé frissülő bejegyzések): [link]

Náluk az 1 és 3 éves gyerekek mellett a felesége kapott állást és ő maradt otthon a kicsikkel.

2017. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Szerintem egy ilyen nagyon neki szólna: [link] "Apa Akadémia" :) Saját honlapja és facebook oldala is van.
2017. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!