Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan miért nem fogadják el...

Sokan miért nem fogadják el hogy a halál után nincs semmi?

Figyelt kérdés
Sokan hisznek pl. hogy a mennybe kerülnek, reinkarnációban, másik bolygón születnek, új életben stb. Ez mind szép és jó de ezek nem csak álmok? Sajnos sok jel arra utal hogy mi csak test és elme vagyunk semmi több.

2018. jún. 17. 12:38
1 2 3 4 5
 11/46 Miss Endzsi ***** válasza:
13%

[link]

Olvasd végig.

2018. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
70%

És te miért nem fogadod el, hogy sokan nem fogadják el?

Más emberek, más tapasztalatokkal, másban hisznek. Nem kell mindenkinek mindenről ugyanazt gondolni. És akkor meg is fordíthatnánk a kérdést ennyi erővel, hogy te miért nem fogadod el , hogy a halál még nem a végig, utána folytatódik az élet; sőt igazából akkor kezdődik? Mármint, ott nem korlátoz a Mennyben tér és idő, és nem tudsz megsérülni sem, mert nincs fizikai tested; ha akarod teleportálhatsz is, nincs szükség arra , hogy dolgozz, foglalkozhatsz csakolyannal, ami örömet okoz; és mindenki szeretetben úszkál, és tökre békesség van; és mindenkinek megvan mindene; pl ott még nagyon könnyen működik a tudatos teremtés; pl azt akarod, hogy teremjen ott egy rózsa, akkor ott-terem. A másodperc törtrésze alatt akár. Én ilyennek képzelem.

2018. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
81%
*Ja és a Mennyből még az én hitem szerint újból vissza is tudunk születni pl az én hitem szerint; ami nekem 1-logikusnak tűnik 2-belül igaznak, értelmesnek érzek; szóval én hiszek a Mennyben is meg a reinkarnációban is.
2018. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Írjatok még.
2018. jún. 17. 15:12
 15/46 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Minek teszel fel egy adott témában egy kérdést, ha új információkra nem vagy nyitott. Vagy csak várod a saját igazad megerősítését?
2018. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellenek hazugságok. Elég volt. Mindenkinek a véleményét tiszteletben tartom, akik azt írják hisznek a reinkarnációban, mennyben azt elfogadom. De hogy te ilyen hülyeségeket írjál azt nem. Ennél még a reinkarnáció is sokkal hihetőbb.Régen hittem is benne, csak a sok átverés elvette a hittem.
2018. jún. 17. 15:33
 17/46 anonim ***** válasza:
90%
Miss Erzsi, szerintem választ kaptál a kérdésedre :D
2018. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
78%

A klinikai halál állapotában gyakori jelenség az, hogy az illető saját testén kívül "helyezkedik".


Ebben az állapotában azután bejárhatja pl. a kórház épületének különböző emeleteit és megfigyelhet olyan történéseket, beszélgetéseket, amik azután könnyen visszaigazolhatóak.


Érzékelheti azt, hogy milyen típusú gyógyszer esett a gyógyszeres szekrény mögé, vagy épp kit élesztettek újjá két emelettel feljebb.


Ezek szintén lejegyzett, megtörtént esetek, melyeket nem írhatunk az agyban felszabaduló kémiai vegyületek számlájára, arról nem is beszélve, hogy a klinikai halál állapotában nincs agyműködés, az agyhullámok pedig nem mérhetőek.

2018. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írjatok még. 😊
2018. jún. 17. 18:03
 20/46 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene elfogadniuk? Élő ember nem tudja es szerintem, soha nem is fogja tudni, hogy van- e bármi a halal utan és ha igen, akkor mi.
2018. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!