Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan miért nem fogadják el...

Sokan miért nem fogadják el hogy a halál után nincs semmi?

Figyelt kérdés
Sokan hisznek pl. hogy a mennybe kerülnek, reinkarnációban, másik bolygón születnek, új életben stb. Ez mind szép és jó de ezek nem csak álmok? Sajnos sok jel arra utal hogy mi csak test és elme vagyunk semmi több.

2018. jún. 17. 12:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
52%
# 37 Előbb, utóbb nindennek vége. Még az Univerzum is megszűnik a nagy reccs formájában, legalább több száz milliárd év múlva. És utána? Na akkor lesz SEMMI...
2018. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
16%
Hogy itt mekkora, de mekkora LÁTNOKOK vannak! Fantasztikus!
2018. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 szunyo37 ***** válasza:
80%

Van élet a halál után. Higgyétek el. Isten maga az univerzum, ami végtelen.Majd meglátjátok. Sokféle képen élünk tovább. Ugyan úgy különbözünk egymástól , mint itt a földön. Lesznek akik visszajönnek, és lesznek, akik más dimenzióban maradnak. Nem véletlen, hogy mi emberek itt a földön vagyunk. Mindennek megvan az oka.

Nem vagyok hívő, sőt meg se vagyok keresztelve. Nem járok semmilyen felekezetbe. A biblia egy jól kitalált fikció, aminek 1% alapja igaz. A Dárvini elmélet a fajok eredetéről egy hitevesztett ember leírása. Jelenleg az emberiség nincs birtokában annak, hogy honnan ered, és hogy hová tart a létezés megszűnése után. Sokan úgy gondolják, hogy a lélek az agy generálja. Valójában szimbiozisban vannak, de életünk folyamán az agy dominál. Lelkünk érzelmeinket befolyásolja. Halálukkor Érzelmi löketet kapunk, ami átsegít minket egy más dimenzióba.A lélek egy tömény energia (Az energia nem vész el, csak átalakul).

2018. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
71%
Én azért nem fogadom el, mert nem hiszem, hanem tudom: a születés előtt van valami. Jövünk valahonnan. És nem a semmiből.Megyünk valahová. És nem a semmibe. Nem áll szándékomban senkit meggyőzni, bizonygatni...igazság szerint még én sem tudom, mi a firlefrancos foncsorozott rossznyavaját kezdjek ezzel a tudással.
2019. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
13%
#44 hogy tudás ez egyáltalán? van rá bizonyítékod? mert ha nincs, akkor maximum hihetsz benne, de tudni nem tudhatod
2019. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
És arra van bizonyíték, hogy nincs semmi ezután? Mert erre se sincsen.
2020. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!