Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, ha valaki...

Miért van az, ha valaki ezotériával kapcsolatosat kérdez, az egyből hülye, de a tudomány az sérthetetlen és mindenható?

Figyelt kérdés
Az evolúciós elméletet is pl. egy rasszista ember találta ki, ráadásul egy hibáktól hemzsegő elméletet alkotott meg, amit később ő saját maga meg is tagadott - volna, ha a mögötte álló pénzes emberek nem támogatták volna tovább a kutatásait. És mai napig pl. a fizikának is csak a 10 százaléka bizonyított, a maradék még várat magára - és ezek nagy része a klasszikus fizikában van ám, amik az alapok.
2010. jún. 16. 19:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Az ezotéria a benne hívő emberek hiedelme. Belőle semmit nem lehet bizonyítani. Állíthatom,hogy volt előző életem,vagy mindennap látok szellemeket,de az én szavaimon kívül erről semmi bizonyítékot nem tudok felmutatni. A jósnők,meg a többi "tudós" vagy csaló,aki kihasználja az emberi hiszékenységet,vagy ő is bebeszéli magának,hogy látja-tapasztalja,amit hisz,és ettől ő különleges ember.
2010. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
mindenki más
2010. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlok én is egy könyvet: Paul Davies: A megbundázott Világegyetem (Akkord kiadó, 2008 után, ISBN 978 963 252 020 9)
2010. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már itt ezotériával kapcsolatos kérdéssel, amit ha minősített is válaszadó, az elismerő volt. Tehát lehet úgy is kérdezni, hogy észreveszi a kérdező is az emberek különbözőségét, és kialakít egy ilyen légkört.
2010. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ú, nem gondoltam volna hogy ennyi válasz érkezik majd a kérdésemre. Mindenesetre köszönöm mindenkinek aki válaszolt, és szerintem mindenki kapott választ a saját kérdésére is.


Ami pedig a könyvajánlókat illeti, majd mindegyikbe megpróbálok belenézni.

2010. jún. 17. 01:07
 16/16 A kérdező kommentje:
Külön köszönet az első kommentálónak!
2010. jún. 17. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!