Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nevünk határozza meg milyen...

A nevünk határozza meg milyen emberek leszünk?

Figyelt kérdés

Nemrég, csupán kíváncsiságból kezdtem el az ismerőseim neveinek a jelentését olvasgatni, és eléggé meglepődtem. Sosem érdekelt ilyen előtte, de eléggé érdekes ez az egész, hogy az adott ismerősömre mennyire illik a neve leírása. Persze nem minden szó, de úgy a 80-90%-a megegyezett az illetővel. Régebben kíváncsiságból a horoszkópokkal jártam így, ott is hasonló fogadott, de ott számomra kevésbé voltak pontosak a megállapítások, viszont így is volt sok jelentős egyezés a leírtak, és a személyek között.

Innen jön a kérdés: Honnan lehet ennyit tudni csupán egy névből? mi alapján vagy hogyan működik ez? hogy határozták meg ezeket úgy, hogy most leírva olvashatjuk a nevek/horoszkópok jelentését? vagy ez csupán véletlen egybeesés?



2018. jún. 22. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Bentli a nevem, gazdagok vaunk, vasazunk
2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
8. Akkor ha jól dekódoltam, Szegedi Tibor Gyula a teljes neved 😀
2018. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a sorsunk határozza -e meg, hogy mi lesz a nevünk, hogy utalhasson rá; vagy a nevünk ráhatással van a sorsunkra. Lehet, hogy kölcsönösen mind a kettő, egymásra vannak utalva; és pl a Mennyben, ahol kitaláljuk, ott nincs idő; szóval lehet, hogy egyszerre keletkezik a kettő. (igen, az időnélküliség az már bonyolult, meg nehezen értelmezhető; valaki mondta, hogy nem is lehet; szal ja.)
2018. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Adolf vagyok. Jöttök velem táborozni?
2018. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A Tamaráknak mind olyan szamár fejük van. Tamara-szamara 😁 A Dalmáknak buta tekintetük van, vastag szájuk és fura fejformájuk.
2018. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Igen a teljes nevem Szegedi Tibor Gyula,de már rég levettem a Gyulát,így a Szegedi Tiborok közöl vagyok egy.Sajnos a facebookon kár hogy valódi név kell.Van olyan oldal ahol alapbúl user124354 a név vicc nélkül.PL a penpal oldalon,és az jobb.Mert csak az előtt feded fel a neved aki előtt te akarok.Nekem volt két irígy barátom,akik nem is voltak barátok,és kamu nevekről rám írtak.Ha egy Kiss Imre lennék profilkép nélkül nem találtak volna meg,de én a nagy igazság megszállottja felválaltam a teljes nevem,de a facebookon igazából halnak kell lennni,egy unalmas halnak.
2018. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
kigészítés a facebookal kapcsolatban: Az a baj,hogy mindenkjói fent van,és CSAK ott fan fent ! Hiába akartam én e-mailre,meg skypra átvinni az ismerősökkel a kapcsolatot,volt aki nem is olvassa az e.mailjeit.Facebook oszt kész...Skypot meg igazábúl csak a külföldi magyarok tanulták meg.Aki itt él annak többsége azt mondja hogy ott a facebookon a messsenger videú hívás oszt cső....de igazábúl a facebook nem jú,van egy állandú készenléti állapot,hogy na válaszolt már,ááá még nem válaszolt...Án többször is megpróbáltam facebookon kívőlre terelni a kapcsolatot de ezeknek FONTOS a lájk ! Én már régúta nem posztolok,nem is érdekel,lényegében csak azért vagyok tag hogy ha valaki ír azt eltudjam olvasni,de lehehet hogy törölni fogom magam mert én nem szeretem a facebookot.
2018. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
bocsánat a helyesírási hibákért angol nyelvű a billentyűzetem,és ezen nincsen ékezet a kettős pont meg hullámos vonal stb ilyenek mögött vannak az á.é ú,stb ékezetek
2018. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Több Szilvia nevű embert ismerek, de mindegyik ég és föld.

Példaként kiragadnék az ismerős körömből kettőt:

Az egyik egy sikeres, gyönyörű nő családdal, jól fizető állással, míg a másik egy rokkantnyugdíjas enyhe értelmi fogyatékos, aki nem tudja ellátni magát.

Azért van különbség.

2018. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, én is olvasgattam már ilyesmirő, de még soha nem éreztem, hogy ennek bármi alapja is lenne. Elég sok László nevű ismerősöm van például, de ahányan vannak, "annyifélék".
2018. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!