Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült bevonzani munkahelyet a semmiből? Megosztaná velem a tapasztalatát, működik? És hogyan?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van e lehetőség bevonzani megerősítésekkel munkát, ha csak interneten keresgélnék és kb csak irodai munka lenne megfelelő, mert semmi máshoz nem értek és ahhoz sem teljesen egyelőre, de be lehetne vonzani valamit? Kérem, nagyon fontos

2018. jún. 24. 14:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A megerősítések tudat alatt hatnak, így elkezdenék tenni érte, hogy legyen előbb-utóbb magamtól, ennek az a fő lényege. nem az, hogy odarepüljön. csak bennem sajnos alapból nincs meg az, hogy megyek és csinálom, mert balf*ul lettem nevelve.
2018. jún. 24. 16:31
 12/20 anonim ***** válasza:
A neked megfelelő munka mindig észreveteti magát. Nem kell bevonzani, csak nyitott szemmel nézelődj.
2018. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te vagy a felelős a sorsodért. Nincs az a varázslat, amivel munkát kapsz irodában úgy, hogy semmihez sem értesz. Írd meg az önéletrajzodat. Nézd meg a nagyvállalatok honlapját. Mindenhol van olyan fül, hogy munkalehetőség, vagy karrier. Ezekre a meghirdetett pozíciókra küldd el az önéletrajzodat. Ha nem vagy mozgáskorlátozott, akkor inkább fizikai, betanított munkában gondolkodj.
2018. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Persze, én kb másfél évtizedig vonzottam a melóhelyemet a semmiből.

Rendesen tanultam általánosban, felvettek egy jó gimibe, jól érettségiztem, erős egyetemre kerültem, lett piacképes végzettségem és mostanra bevonzódott egy munka.


Te akár megpróbálhatnád a legvégétől és egyből keress egy piacképes végzettséget.

(Rohadtul remélem, hogy ez a kérdés csak egy vicc.)

2018. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A legtöbb irodai adminisztrációs munkához két dolog kell.

1.) Középfok de inkább afeletti angol

2.) Magabiztos MS office (word, excel) ismeret

Fizetés nettó 140-180 között

Te ezekkel hogy állsz?

2018. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en inkabb úgy voltam vele, hogy engem "vonzott be" egy munkahely, amikor nem is szamítottam rá.
2018. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

"kb csak irodai munka lenne megfelelő"

lol:)


Majd kirugdosnálak én téged a szántóföldekre aszem.

2018. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és legyen az meg benned, hogy "megyek és csinálom". Mi a gond? Nincs önbizalmad, nem mersz idegenekkel kommunikálni? Nekem is egy lóf..t nem ér az önbizalmam, de ha kell erőt veszek nagamon.
2018. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, amikor állást kerestem, mindig aktívan kerestem, de nem mindig találtam jót. Viszont eddig 2-szer jött össze ezzel a módszerrel, hogy találtam olyat, és fel is vettek, ahol jól is éreztem magam. Szóval működik a dolog, de azért neked is kell az aktív részvételed.
2018. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az alábbi mágiákkal sikerült:

- zsebemben pozitív energiákkal programozott kristályokkal elvégeztem az egyetemet

- varázsönéletrajz megírása, álláshirdetések meditációs célú böngészése

- ezután tömjénfüstölők és rituális kántálás mellett elküldtem az önéletrajzot több megadott címre

- varázsvessző segítségével megtaláltam a területi munkaügyi központot, és az ott talált sámánnál érdeklődtem, milyen nekem való állások elérhetők


Ezekkel a módszerekkel sikerült pozitív energiával feltöltenem az aurámat és meggyőzni a szellemeket, hogy segítsenek, így végül bevonzottam egy állást.

2018. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!