Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék átélni egy alváspara...

Szeretnék átélni egy alvásparalizist! Légyszives aki átélt már ilyet elmondaná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

nemkellemes érzés, inkább ne akarj ilyet átélni.

nekem akárhányszor volt, nagyon tele lett a gatya.

2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és neked spontán jött vagy tudatosa csináltad?
2013. júl. 21. 15:59
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
2x volt nekem, az első még 13-14 évesen, az nagyon gáz volt, még nem tudtam hogy mi az, félelmetes volt, a második most felnőtt korban volt nemrég, az is elég félelmetes volt, de szerintem már félig tudtam hogy mivel állok szemben és nem ijedtem meg annyira.
2013. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Inkább, nem akard megtapasztalni... nagyon rossz érzés
2013. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Én is átéltem néhányszor. Szörnyű. Újabban már elmaradt, nem volt mostanában.
2013. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Az alvásparalízisnek egyrészt semmiféle ezoterikus, misztikus vonatkozása nincs, másrészt baromira nem jó dolog. Nem úgy kell azt elképzelni mint egy hú de izgi horror tripet. Amit ilyenkor érzel, erős fenyegetettség érzés, mintha valaki bántani akarna, egész konkrétan az életedre törni. Plusz olyan dolgot látsz oda ilyenkor ami nincs is ott. Kísérheti még fulladásérzés is, nekem pl ez szokott lenni. Egyébként ezt nem lehet irányítani. Valaki átéli, valaki soha az életben.
2013. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

nem úgy kell elképzelni mint vmi horror tripet???

akkor ezek szerint neked sem volt.

aki már átélt ilyet, az kb egy bad triphez tudná hasonlítani, ha ezt tudja vki mit jelent.

sztem szörnyű érzés egy ilyet megélni, sajnos többszöri tapasztalatból írom.

2013. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Javaslom, hogy fejleszd az olvasott szövegértésedet. Azt írtam, hogy nem úgy kell elképzelni mint egy baromi IZGI horror tripet. vagyis nem azt írtam, hogy nem olyan mint egy bad trip, hanem hogy baromira nem poén dolog. Ó, anyám...
2013. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
az elöttem szólók megírták már a lényeget, ez nem játék, teljesen komoly dolog!talán az élet egyik legszörnyűbb, és legijesztőbb eseménye!Könyörgöm, ne szeressél ilyet átélni soha!Maga a kénköves pokol!A lelkedet kínozza meg, és az emlék egy egész életen át kísérhet!!
2013. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
lehet, hogy most tiszta fejjel úgy gondolod, milyen izgi lenne, de ott és akkor nem tudsz tisztán gondolkodni, mert még féligmeddig alszol és nem racionálisan működik az agyad...ennek eredményeképpen te akármilyen bátor vagy, ott és akkor színtiszta rettegést élsz át és tehetetlen vagy, rohadtul nem jó móka....egyébként nem lehet szándékosan előidézni
2013. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!