Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valami jelentősége...

Lehet valami jelentősége annak hogy jòk a megèrzèseim?

Figyelt kérdés
Àltalàban mindig jò megèrzèseim vannak (csak sajnos nem mindig hallgatok ràjuk) pl megèrzem hogy ide vagy oda nem kellene elmennem ès aztan be is jön mert törtènik egy rossz esemèny ott abban a közegben. Vagy ha hìvnak telefonon ra sem nèzek de mar tudom h ki az. De volt mar sokszor olyan h éppen elkezdtem beszélni egy szemèlyről vagy gondoltam rà és fél percre ra pont keresett telefonon . Szóval ilyen dolgok. Jelent ez valamit ? Hogyan tudnám fejleszteni?

2018. jún. 25. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt mèg kifelejtettem hogy sokszor van az h pl felelès előtt tudom h engem fog szòlìtani a tanár vagy ràèrzek arra hogy mikor melyik dogát fogjàk elhalasztnai

17/l

2018. jún. 25. 00:15
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
UFO vagy. Részvétem!
2018. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Tudatosan is kezd el ezeket keresni, ne csak magától jöjjön. Amikor nem jön is próbáld néha keresni.

És persze amikor volt egy ilyen, menj végig az élményen, hogy pontosan milyen érzet volt, mi aktivizálta s az érzeten belül fedezz fel minél több részt, amit tudsz es elsőre nem érezted.

Szóval minden ilyen érzet különböző, más komplexuma van. Ezt részletezd magadnak utólag, mint érzet.

De ahogy mondtam, az is fontos, hogy tudatosan is keress ilyeneket, és persze egyre szélesebb körben, ne csak az addig megszokott dolgoknál.

2018. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez a cigányokra jellemző tulajdonság, ezért van annyi jós cigányaszony. Vagyis valószínűleg cigány felmenőid vannak.
2018. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Picit én is ilyen vagyok. Mindig hallgass ezen megérzésekre, ha veszélyt jelző, akkor tájékoztas a környezetedet erről. Ez azért is jó, mert 1lépéssel előrébb tudz lenni, előre tudsz gondolkodni, cselekedni.
2018. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki a sajàt életét teremti meg. Amire gondolunk,akàr rossz, vagy akàr jò,idõvel megvalòsul.
2018. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


#6 írja: "Mindenki a sajàt életét teremti meg. Amire gondolunk,akàr rossz, vagy akàr jò,idõvel megvalòsul."

Csak annyit hozzá: ... saját életét teremti meg és éli le.


Van egy tanmese: Milyennek látsz másokat? (ami megvilágítja a jó és/vagy rossz létrejöttének mentális okát)

[link]


Jelent-e valamit?

Jelent is meg nem is. Van neked is egyfajta intuitív készséged-képességed, amit Te még(!) észlelsz. Kisgyermek korban, amíg beszélni sem tud a pici, még inkább fogékonyak voltunk erre. Csak a beszédkészség fejlesztésével fokozatosan háttérbe szorul a legtöbb embernél. Pedig vannak dolgok, amik a szavakon túl vannak.


Hogyan tudod fejleszteni. Az is elhangzott már.

De a legfontosabb: csakis végtelen türelemmel. Akarással, erőből nem megy.

Kereshetsz egy tanítót, egy mestert, aki ebben el képes kalauzolni. De vigyázz! Ebben is hallgass a megérzésedre.

Egy gyakorlati tanács: Ne válogass és igyekezz mindig csak nyugodt, higgadt szemlélődő maradni. Bármilyen esemény, inzultus is jön szembe veled. Ne akard kikerülni, mert az lehet egy újabb lecke számodra, amelyet meg kell oldanod. Akkor jó esélyed lesz arra, hogy megtaláld a helyes utat, az utadat, ami tovább vezet ezen az ösvényen.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!