Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Várnai Myrtill lelki tanácsadó...

Várnai Myrtill lelki tanácsadó, life coach tanfolyamára érdemes beiratkozni?

Figyelt kérdés
Keresek life coach tanfolyamot, de nagyon drágák. Nagyon érdekel a pszichológia,és szimpatikus a hölgy. Érdemes beiratkozni? Egy hetes a képzés - ez nem túl gyors? Life coach-ként (életviteli tanácsadóként) el lehet helyezkedni? Van rá igény Magyarországon?

#Várnai #Myrtill
2018. júl. 3. 16:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] Itt a honlapja. Járt már ide valaki? Ajánlod?Alapos a képzés?
2018. júl. 3. 16:54
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

"Nagyon érdekel a pszichológia"


Akkor menj egyetemre, ott tanulhatsz pszichológiát, de ilyen nevenincs szélhámosokkal ne foglalkozz...

2018. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Az alternatív pszichológus olyasmi, mint az alternatív geológus, aki abból indul ki, hogy a Föld lapos.
2018. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Már boldog boldogtalan lifecoach meg pszichológus. Ha érdekel valamilyen téma akkor érdemes tanfolyamokra beiratkozni, ha ezzel foglalkozol akkor érdemes továbbképzésként megnézni egy-egy tanfolyamot, de hogy elhelyezkedni egy egyhetes tanfolyam után az mennyire fog menni és megadja-e azt a tudást ami ahhoz szükséges, hogy egy ilyen munkát végezz, az nagyon jó kérdés.


Ha ilyen rövid tanfolyam papírt és jogosultságot ad, annak szokott előkövetelménye lenni. Ezekre érdemes rákérdezni.


Egyébként gőzöm sincs ki ez a nő és mit tanít.

2018. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Klinikai szakpszichológus, emiatt tűnik jónak - életviteli tanácsadókra van igény, Jártok ilyen tanácsadókhoz, coach-okhoz? Tudom, fel van hígulva a szakma.
2018. júl. 4. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:

"Jártok ilyen tanácsadókhoz, coach-okhoz?"

Én küzdősportra járok némi zen-nel fűszerezve. Nekem éppen elég :)

2018. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hogy a francba leszel life coach egy hét alatt??????

Megmondom. Sehogy.

coach képzés 1200 óra minimum. life szakirány még 500-700.


ne bazzz el rá pénzt. Inkább menj te magad csoportterápiába, nagyon jó és egész olcsó.

2018. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A life coach képzés általában 75 év+halál.
2018. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam 2 halál, és abból 3 nem is a tied.
2018. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon kellemesen csalódtam a tanfolyamban, és Myrtillben. Nagyon nagy tudású hölgy, valóban képzett pszichológus, és hihetetlen, a pár napban mi mindent tanultunk tőle!

Aki azt írtam, hogy "névtelen senki" - mi alapon ítélkezik: Csak azért mert nem ismeri? Nem annyira reklámozza magát, de szakmai berkekben ismert, kifejezetten elit körök járnak hozzá.

A Coach tanfolyamokról meg annyi - hogy ez igenis, egy új ígéretes szakma. A pszichológia szakon 90%-ban elavult, öreg, sok száz éve meghalt, jól marketingelt prof.-ok elavult, megbukott nézeteit, módszereit tanítják. Sok új technika van, amit nem tanítanak az Egyetemen. A tanfolyamok is lutrik, sok a kókler tanító, de meglehetősen elhamarkodott ítélet, hogy az emberi lélekkel kizárólagosan csak pszichológiai diplomával szabad foglalkozni. Igen, vannak jó pszichológusok, de nem ez az egyetlen út, ahhoz, hogy emberekkel foglalkozz!

2018. szept. 23. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!