Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a jövőben fel fogják...

Ha a jövőben fel fogják találni az időutazást akkor lehet, hogy köztünk járnak jövőből jött emberek? Fől ismernénk őket?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 14:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
61%

Szerintem ha lenne időutazás vagy ilyesmi, akkor tuti nem használhatná akárki.

Gondoljatok bele mindenki össze-vissza menne, mert senki se akarna ott élni ahova született.

2018. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez nem egy scifi sorozat időutazás szabályai már eleve bele piszkálsz az egész valoságba hogy előre vagy hátra mentél az időben másrészt lehetséges az időutazás a nagy tömegel rendelkező testek meg görbitik még a tér-időt is csak ugye az ember nem élné tul de lehet hogy semilyen tárgy az időutazást
2018. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az is lehet, hogy már most köztünk járnak. Ezek az UFO jelenségek, amit földönkívüli eredetűnek tartanak, egy kevésbé elterjedt nézett szerint időgépek, a jövőből jönnek ide, s megfigyelik a múltat. Ezek a látogatók lehet, hogy évmilliókkal későbbről jöttek, amikor már elképzelhetetlenül fejlett a technika és fogalmunk sincs az evolúciós változásokról.
2018. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekeség hogy Atephen Hawking kutatta az idő utazást

és most 2018 ban meg halt és az az érdekes számomra hogy én ezt hallottam 2016-ban is...

2018. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!