Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha találkoznátok egy mindentud...

Ha találkoznátok egy mindentudóval, mit kérdeznétek tőle?

Figyelt kérdés

Tehát olyan valakivel/valamivel aki minden kérdésre tudna pontos választ adni. Az én kérdéseim:


Léteznek földönkívüliek/szellemek?


Az összeesküvés elméletek igazak? (9/11, Chemtrail, reptiliánok, bilderberg, illuminati)


Ki teremtette a világmindenséget/hogy jött létre?


Hova kerülünk halálunk után?


+ Egyéb földi rejtélyes dolgok: ki volt hasfelmetsző jack, bermuda háromszög titka, kriptolények létezése-jeti/nagyláb stb.


Ti mit kérdeznétek?



#válasz ufó
2018. aug. 4. 03:41
1 2
 11/15 SztupaDin ***** válasza:
Milyen ember vagyok? Min kellene változtatnom?
2018. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ti mind ostob.k vagytok, ezekre a kérdésekre egyikre sem kell a mindentudó. Ezt megmondja mas is
2018. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Léteznek földönkívüliek/szellemek? > Igen/Nem



Az összeesküvés elméletek igazak? (9/11, Chemtrail, reptiliánok, bilderberg, illuminati) > Igen/Nem/Igen/Igen/Igen



Ki teremtette a világmindenséget/hogy jött létre? > Logosz, meg akarta tapasztalni magát, ezért torzulásokat hozott létre, majd Al-Logoszokat, és Al-Al-Logoszokat, akik szintén részt vesznek a teremtésben az egyik torzulással, ami a Szabad Akarat, aztán a logoszok létrehozták a következő torzulást, ami a Fény.... mindennek a célja, hogy a kezdeti Logosz (Végtelen Teremtő) meg akarja tapasztalni saját magát. A Planetaknak is van saját Logosza, a mi Föld irányító Logoszunk neve: Jahve. Jahve szövetséget kötött nagyon régen egy 6. denzitású lélekcsoporttal, (mi jelenleg a 3. denzitás végén járunk) akiknek az volt a céljuk, hogy érvényesítsék a Szabad Akarat Törvényét (torzulását) itt a Földön. Ezt úgy vitték és viszik a mai napig végbe, hogy negatív katalizártorokat vetnek be... (minden ami rossz itt a Földön), így adva nekünk lehetőséget arra, hogy tudjunk választani a jó és a rossz között.... amíg nem volt más, mint csak jó dolog, addig nagyon lassan haladt a fejlődés a bolygón. Jahve csapdába ejtette ezt a 6. denzitású lélekcsoportot itt Föld asztrális síkjain. Aminek az lett a következménye, hogy a Szaturnuszi Tanács (egy másik síkon vannak ők) a Földet karantén alá vonta, és a mai napig karantén alatt van. Ahhoz, hogy a Föld kikerüljön a karantén alól, fejlődnünk kell.



Hova kerülünk halálunk után? > Az asztrális síkra, a következő életre várva, amit meg akarunk tapasztalni.



+ Egyéb földi rejtélyes dolgok: ki volt hasfelmetsző jack, bermuda háromszög titka, kriptolények létezése-jeti/nagyláb stb. > Google/Mágneses anomália/2. denzitású lények, akik itt vannak a 3.denzitásban velünk emberekkel... tilos nekik kapcsolatba lépniük velünk.

2018. aug. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te is valami szektás vagy,mint a szcientológusok!?

Miértnem magyarul írsz? Furcsa vagy! Logos Al-Logosz, meg a denzitás:?

2018. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szektás....sem szcientólógia valláshoz nem tartozom... semmilyen vallásban nem hiszek. Az igazságban hiszek... és persze a teremtéstörténetben.. A nevek adottak!


Logosz= Végtelen Teremtő

Al-Logosz= A Logosz által létrehozott entitás, aki segít a teremtésben, hogy a Logosz meg tudja magát tapasztalni.

Planetáris Logosz= Egy bolygó irányításáért felelős fejlett entitás


Hosszú évek óta kutatom ezeket, melyek összefoglalásra készítettem egy weboldalt: [link]


Ezeket nem én találtam ki, csak kutatom a válaszokat. (és persze a legjobbakat közzé is teszem) Ajánlom a Rejtett_kéz interjút az oldalon, és a Ré beszélgetést az Egység Törvényéről. (Bár még nem vagyok kész az oldallal, azonban már e kezdeti stádiumban is látogatható. Várom véleményedet az oldalamról, akkor is, ha negatív visszajelzésed van róla. Köszönöm.

2018. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!