Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a macskákkal az asztrál...

Mi van a macskákkal az asztrálvilágban?

Figyelt kérdés

Tegnap anyámnál aludtam.

Nem tudja, hogy spirituális dolgokat tanulok és gyakorlok.

Eddig semmi nem volt nála.

Most tegnap éjjel viszont igen.

Az asztrálvilágban már találkztam patkánnyal, görénnyel st. állatokkal és lényekkel, de csak nálam a lakásomban.


Anyámnál és nálam sincs se kutya, se macska.


Most ahyogy transzba estem hirtelen macskák voltak körülöttünk.

Éreztem kettönek a farkát és véletelen meghuztam mindkettöjükét. Éreztem, h macskák, éreztem a szörös farkukat.Azok elszaladtak ijedtüükben, mert hallottam ahogy elfutnak.Szolni akartam anyámnak, h b.m. macskák vannak itt.Totál ugy éreztem h nem vagyok transzban. de nem tudtam megszolalni, pedig nem is féltem.Az asztrálsíkon én tudok beszélni ami olyan vibrálos és kicsit lassabb.

Mozdulni csak a kezemet tudtam anyám felé,mert közel van az ágya. legalább mozogni tudtam,de felkelni eszembe se jutott.Kitapogattam h anyámnál is van macska. Az meg is harapott és meg is karmolt. Káromkodni akartam,mert fájt.De hirtelen kiléptem a transzbol, pedig felakartam kelni h na most aztán kidobom azt a sz.macskát.


Persze h nem voltak ott macskák.azért a zseblámpához nyultam h körülnézzek. csak akkor jutott eszembe h a zseblámpa a kezemhez közel a földön van.



Anyám sajnos mellrákos és teljesen kopasz,ezért is tudtam h macskához nyulok.

Másnap kiderült h anyám vérképe nagyon rossz. Kevés a fehérvérsejtje és még valami a vérében.

Mentösök vitték el h inyekciozzák. 9 ora körül telefonált h mi a helyzet.

Délután hazatért és ettünk.Eléggé kimerült.


Szoval én eléggé aggodok már anyám miatt.

Azért lehettek ott macskák, mert bajt jeleztek?


Szerintetek?

Ez nem álom volt, hanem olyasmi amit a legtöbben csak alvásparalízisnek ismertek. Nem az, csak olyasmi.



2018. aug. 16. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elején azt hittem hogy troll kérdés de gondolom anyukád betegségével nem viccelnél.A macskák jelenléte az ő betegségével van összefüggésben.
2018. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
A macskák austráliában is nyávognak.
2018. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

akkor úgy írom, hogy asztrálsíkon.

amugy én városban, anyám csendes faluban él.

a testemből is ki tudok lépni. aki ilyesmikkel foglalkozik vagy csak a pszichotikus képessége elég erös, azok jol tudják, hogy miröl írok.

de természetesen olyanok véleménye is érdekel akik ilyesmikben sajnos nem tudnak részesülni vagy ha igen, akkor az elég ritkán és kevésszer.

de persze a macskákról mások jobban érthetnek és tudhatnak.


(egyébként különös h a patkány amivel találkoztam az olyan volt mintha háziállat szeretne lenni.-amikor találkoztam eggyel.)


szellemekkel nem vagyok biztos, mivel a szomszédaim eléggé hangosak.

2018. aug. 16. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

A testedből is ki tudsz lépni...


Ehhez mennyi drogot kell elfogyasztani?

2018. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

semennyit. csak az elmédet kell feltárni.

vagyis a jobb oldali agyféltekédet kell erösíteni és lecsendesíteni a bal gondolkodo oldalt.

vagyis ne gondolkodj feleslegesen össze-vissza. ne dalolálgass magadban, ne kritizálj magadban, ne beszélgess magaddal magadban. vagyis a mentális agyalást csökkentsd le egész napra.

pl.

felidegesít valaki és magadban elküldöd a b.f.-be.

vagy magadban mondogatod el a vásárolni valókat stb.


valamint meditálások, jogázások, és egyéb spirituális dolgok gyakorlása teszi lehetövé.


vagyis olyan dolgok amik elvonják a figyelmedet a gondoktol- bajoktol.nem kell folyton aggodni a melohelyárt, pénzért, gyerekért stb.

a dohányzás és az alkohol is ilyesmi csak az káros és degenerálást okoz a jobb agyféltekében. károsítja a topozmirigyet, ami a legfontosabb. (a lélek székhelye)

de persze a b. macskákról semmit nem tudok.

2018. aug. 17. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a testedből léptél ki ennél a tapasztalatnàl is.Azt gondolom,ez nem alvàsparalizis volt.Làthatsz macskàt az asztàltérben szerintem simàn.Abban a hàzban lakott régebben sok macska? Vagy anyukàdnak volt macskàja sok? Én nem hinném hogy a betegségével kapcsolatos.
2018. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nos meglehet h kiléptem csak nem vettem észre. amugyis olyan simán megy. az a lényeg h tuti nem álmodtam hisz fogtam öket és azok is karmoltak és haraptak.


sok macskáinnk voltak. de azok nem a mi macskáink voltak.

ezeknek rövidebb volt a szörük. nekünk csak hosszukás szörü macskáink vannak. velük aludtunk és ezek is ugy tüntek h csak aludni akarnak velünk. amugy a tetöröl jöttek, mert a trannszba esésemkor azt láttam h a plafonon lyuk van. szürkés barnás szörük volt mindegyiknek. nekünk szürke, fekete, cifra macskáink voltak. sajnos csak tényleg a meghuzott farkakat láttam. csak enyhén huztam meg, mégis elszeleltek a konyhába.

2018. aug. 17. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem fentről. Azt láttam, hogy valamiféle nagyon kedvező energia van nekik ott. Nem anyud betegségéből származóak. Nagyjából azt mondanám, hogy a hely, ami vonza őket, nem is anyud.

Itt is ugyanannyira érzékelik az energiákat, és itt is ugyanannyira energiaszerető lények. Nagy valószínűséggel te is macska voltál egyik, vagy utolsó második dimenziós életedben, ha ilyen dolgokba kapaszkodtál fejlődésed során.


Nagyon élveztem, ahogy tanítani is próbáltál minden olvasót, egy kérdés közben.


Személy szerint nagyon javasolnám neked, energiák észlelésére nagyobb hangsúlyt fektetni, akkor nem csak óriási egységérzet éreznél közben, de tisztábban gyakorolnál mindent, és éppen az ilyeneknél is láthatnád a miérteket, csak nem mondatban, hanem mint érzet. De erről majd privátban.

2018. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hogy_tudnák válasza:
Értem én, hogy anyád rákos, de szerintem neked nagyobb szükséged van orvosi ellátásra.
2018. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!