Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom fejleszteni...

Hogyan tudom fejleszteni ezeket a képességeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hogy fura lesz ez a kérdés, vagy is azoknak akik nem szkeptikusok azoknak nem, akik meg azok azokat nem igazán értem miért is vannak ebben a témakörben:D Na de mindegy, térjünk a lényegre: Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám fejleszteni a tisztán látó és halló képességeimet? Néha szoktam hallani és látni dolgokat ami biztos hogy nem e-világi, ezért szeretném fejleszteni. A normális válaszokat előre megköszönöm :)

2018. aug. 22. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
A skizofréniában szenvedő betegek is szoktak látni és hallani nem evilági dolgokat, és ők is teljesen biztosak benne, hogy nem csak haluznak.
2018. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ🙂 és nem vagyok skizo😉
2018. aug. 22. 22:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az éntudatod, az öntudatod kikapcsolni. Ha ráérzel, és tehetséges vagy, megnyitja az utat a tudatod előtt. Meditálj évtizedekig, használj tudatmódosító szereket okosan, legyél született tehetség, teljesen mindegy. Vetkőzd le önmagad, ne legyél elfogult a saját lényed felé semmilyen szempontból. Az ember egy fantasztikus lény, ami néha bepillantást nyerhet a felfoghatatlan működésébe. Ne foglalkozz a szinte teljes többséggel aki ezt valamiért nem érti, mert saját magaddal tesz elfogulttá a többség akarata és a megfelelési kényszered szerint.
2018. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Swami Panchadasi

A harmadik szemtől a tisztánlátásig

2018. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszii
2018. aug. 23. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!