Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az éjjeli szuszogás. Milyen...

Az éjjeli szuszogás. Milyen lett a horrorsztorim?

Figyelt kérdés

Az éjjeli szuszogás.


Halk szuszogásra ébredek a melletem levő ágy felől.

Orromig se láttok olyan nagy sötét takarja a szobának minden kis apró szegletét. A másik ágyon a nővérem fekszik, annyi fény vetül rá hogy lássam a körvonalát. Felköhög és hirtelen felül. Én szívbajosan felkiabálok - l3aszdrneg réka! A frászt hoztad rám!

Ő meg álmos hangon vissza szól álmos, regedt hangon - Miért nem alszol? Én nyugodtabb hangon közlöm vele - Sokat szuszogsz álmodba hangosan.

Ő kiül az ágy szélére és a sötétben látom ahogy felém néz. Majd megszólal - Igazad van öcsi, sajnálom..

Vágja ketté a szavát egy csörrenés kintről. Valaki van kint! - Mondom reszketve közben nézek Rékára. Feje az ajtó felé irányul. Újabb csörrenések törik meg ismét a csendet. Egymásra nézünk a sötétben majd felszólal rekedt hangon - Nézzük meg.

Hülye vagy? És ha betörő? - Kérdezem tőle halkan és nézve kifele a koromsötét ajtón.

Akkor nem veszítünk sokat. - Fel áll, nagyott lök rajtam és kiviharzik az ajtón. Kisidő múlva Réka síkitása töri meg újra a csendet. Kicsapom a szoba ajtaját, siettek le a lépcsőn majd hirtelen fény kapcsolódik a konyhában. Réka összerogyva sír, menni akar kifele a zuhogó esőbe.. Kimegyünk a tornácra, eltelik félóra.

A hajnal kezdi megvilágítani az ablakokat, így egy kis fényt engedve a sötétbe burkolt szobákba. Réka kezd lenyugodni. Egyből fölteszem neki a kérdést ami agaszt egy kis ideje... Te, réka. Miért sikitottál?

Réka betekint az ablakon, kifúj egy mély levegőt majd bánadtan a mondandójába kezd. - Haza jöttem a buliból, konyhába indultam enni.. Amikor hirtelen eloltódott a vilány és velem egymagas lányt láttam az ajtóba és csak nézett... Mikor hallottam a lépteid a lépcsőn akkor fokozatosan eltűnt...

Mikor ezt kimondta lefehéredtem. Csomó kérdés felmerült bennem de ezt a döntés sorozatot egy az ablaküvegen át kaparászó hang zavarta meg.


2018. szept. 1. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kellemes este olvasni.:"D

Nekem nagyon tetszett, jól sikerült.

2018. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszixd 4probálkozásból 1 lett jó.
2018. szept. 1. 23:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg nyelvtani, stilisztikai s egyéb hiba nagyon zavaró, de ettől még lehetne jó a sztori. Nos, szerintem nem az, mivel nem világos, mi a csuda van, persze kristálytisztának nem is kell lennie egy horrorsztorinak, de ez nagyon homályos s nem is igazán érdekes még így. Látott valami szellemet meg sikoltozgat, ez még kevés ahhoz, hogy megfogja az embert. Főleg a gyenge magyarsággal.
2018. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyelvtani hibakat kijavitom. A sztorinal meg azt mondom hogy igy van kesz. Nem fogja fel mindenki ugyan úgy egy verset. Nos, egy horror sztorit se.
2018. szept. 1. 23:26
 5/15 anonim válasza:
A sztori nagyon jó :)
2018. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, most egy szobában feküsztök és alszotok és szuszogtok és ijedeztek a betörőtől. Réka kimegy, összerogy a konyhában, akkor milyen buliból jött haza, hát nem a szobából ment le a konyhába ?
2018. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hallucináltál és nem is a tesód feküdt az ágyban hanem az árnylány ? Valahogy nem egyértelmű. Jó a sztori, de valahol kellene egy párbeszéd, hogy kiderüljön nem ő volt a szobában .*
2018. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

#6: Jó helyen kapisgálsz! Ha Réka éjjel jött haza a buliból, akkor... :-)


Szerintem jó az alapötlet, csiszolgatni kell még picit. Grat!

2018. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úh jó a csattanó nekem leesett. Nem vagyok félős tipus, de tetszett a helyesírás meg mind1 ez a GYK..

Gondolom sokszor írsz ilyeneket, jó kis hobbi, ne hagy abba.

Sok sikert!

2018. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,de elárulnád amit a 6# is írt? Én is ezen kattogok.
2018. szept. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!