Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a szobámban?

Szellem van a szobámban?

Figyelt kérdés

Több eset miatt is gyanakszom erre. Volt hogy a kutyám random kirohant a szüleim szobájából(előtte aludt) elkezdett mereven a szobám felé nézni, majd ott megreccsent a padló. Igazabol akkor ott para volt de betudtam annak hogy csak kipattog a padló. Viszont ami miatt komolyan gyanakszom erre az 2 eset miatt van. Egyszer állítottam ébresztőt reggel 6-ra. Fel is keltem rá, de ugy gondoltam megprobalok meg visszaaludni mert a szüleim még nem voltak ébren. Visszamásztam az emeletes ágy felső szintjére (alul nem alszik senki). Megprobaltam visszaaludni majd ilyen női szuszogásra lettem figyelmes az agy mellett igy kb a szoba kozepe felol. Felultem es korbeneztem mert oszinten kicsit megijedtem:’D mivel semmit/senkit nem lattam egy ido utan ujra visszatettem a fejemet. Ujra megismetlodott ez de csak 1x es halkabban. Felultem ismet es akkor mar nem mertem visszafekudni, neztem a tvt. Felalomban voltam, szoval igy utolag arra gondoltam kepzelodtem, vagy a szomszed nő volt (wtf ha csak nem kozvetlen az ablaknal volt akkor nem hallatszodna es ott nem volt senki)

Ez pedig par perce tortent. Ma itt alszik baratnom, ő aludt az emeletes agy aljan es igy az a szint el van takarva lepedokkel hogy ne lehessen se ki se be látni. Letettuk a telefonokat meg minden de meg beszeltunk. Egyszer csak ilyen puffanas szeru hangot hallottunk, de mivel inkabb az udvar felol jott mondtam h tuti a macskak vagy valami, de ezt mindketten hallottuk. Utana baratnom szolt h „Maszat hegyezi a fulet” (Maszat a kutyaja) pedig ugyanarrol a helyrol ahonnan reggel igy a szoba kozeperol kb elkezdtem megint hallani ilyen női hangot de ez mar nem szuszogas volt hanem ilyen mintha valaki rádlehelne csak nem az arcomba hanem igy a szobaban direkt mintha meg akarna ijeszteni es mondtam baratnomnek ledermedve hogy „ezt te is hallod?” es mondta hogy igen es kozben hallottam tovabb es elkezdtem konyorogni hogy jojjon ki az also szintrol, huzza el azt a lepedot ami eltakarja hogy legalabb lassam. Mondta hogy ő is fel mondom nem erdekel en is es elkezdtem sirva konyorogni de b*szott ram kozben hallottam a lelegzetet, konkret gondoltam mindenre, a szomszedra, h osztalytarsaink szorakoznak de nincs kinn senki. Lemasztam, felkapcsoltam a villanyt, elhuztam az also szinten azt a lepedo izet, leultem es elkezdtem bőgni meg remegni baratnomnek es igy dadogva elmeseltem hogy hallottam megint es ugy remeg a kezem most is meg meg mindig sirok. Baratnom mondta h ő nem hallotta mert azt hitte a puffanast kerdezem es most már nem tudom mióta ulunk itt de azota sirok miota ez tortent. Mondtam hogy lehet anya volt de az hulyeseg mert messze van a szobaja nem hallatszodik ide, ha ide is hallatszodna akkor mar elejetol halljuk meg akkor baratnom is hallotta volna. Biztos hogy nem kepzelodtem, tobbszor hallottam egymas utan...

Megőrültem? Hangokat képzelek be vagy van valami a szobaban?



2018. aug. 14. 02:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sztori szempontjabol lenyegtelen de en is lany vagyok szoval ne olyan baratnore gondoljatok hogy jarunk.
2018. aug. 14. 02:46
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Lélegeznek a falak :D


A kutya miért nincs bent veled a szobában ? ők nagy látók, megérezné ha lenne ott valami és jelezne, félreérthetetlen módon.

2018. aug. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor jól értek hogy neked is van kutyád meg a barátnődnek is? És mindketten "bejeleztek" és mindkét alkalommal hallottál is valamit.. Égess fehér gyertyát.Ártani nem árt.Akár tedd rá egy alátétre és vonulj vele végig a házon.Emellé szerezz be egy lila kristályt vagy olyan lila "üveg"gömböt,vagy esőcsepp formájút.


A fehér gyertya eltávolítja a szellemeket, a lila üveg-,kristálygömböt meg a szobádban vagy az ajtó fölé vagy a szoba közepére akaszd fel, minden negatív energiát magába nyel.

2018. aug. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
De először is próbálj megnyugodni...
2018. aug. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Lehet nullázgatni, nekem akkor sem hiteles egy ilyen sztori, ide jön valaki, s.o.s. ! kapja a jó válaszokat, perceken belül, aztán elvan tűnve, se egy kösz, se egy semmi.
2018. aug. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem mondanam hogy relevans csak most eszembe jutott:

Egyszer regen ugy kb20 eves koromban nyaraltam az akkori csajommal egy videki hazban. Velunk jott ket baratnoje is.

Egyik este kitalaltam hogy szellemet idezunk. Csak az egyik lany nem volt beavatva.

Asztal korbe ul, fakanal ingujban azzal asztal felemel, kavics a cipom alatt a kopogashoz stb... annyira beszart a kislany ezektol az egyszeru trukkoktol, hogy vegul meg kellett vigasztalnom tobbszor is :)

2018. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 thoomas26 ***** válasza:
80%

Sokszor nem lehet egyértelműen különválasztani, mi számít képzelgésnek és mi tényleges szellemi jelenlét érzékelésének. Bár bizonyos szempontok szerint és bizonyos esetekben élesen el lehet dönteni.

Egyáltalán nem biztos, hogy megőrültél, teljesen valós lehetőség, hogy egy olyan szellem tevékenységét észlelted, aki a testi halála után még nem kelt át a szellemvilágba, itt ragadt és különböző tevékenységeivel igyekszik felhívni magára a figyelmedet. A legfontosabb - s egyben a legnehezebb is -, hogy nem szabad félni tőle, s gondolatban vagy szóban, amikor az észlelés történik, meg kell szólítani, fel kell hívni a figyelmét a helyzetére (hogy ő már meghalt, s neki már nem itt kellene lennie), s biztatni kell, hogy keresse a fényt és keljen át a szellemvilágba.

2018. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Kamu sz@r az egész végig se olvasom ezt a maszlagot. Senkit se érdekel mit hallucinálsz te buta rib *nc
2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem eltuntem, csak bealudtam es mar nem neztem a valaszokat... hajnali fél 3-kor szerintem ez nem olyan megepő.
2018. aug. 14. 10:48
 10/15 A kérdező kommentje:
5-ös, 6-os légyszives ne itt éljétek ki magatokat, elhiszem hogy számotokra nagyon vicces lehet random beírni egy kérdés alá hogy „apád farkát” de a százalékokból ítélve senki más számára nem az. :/
2018. aug. 14. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!