Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Karmikus büntetès ez a kapcsolat?

Karmikus büntetès ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Még jòpàr èvvel ezelőtt elvetettem a gyermekemet, amit azòta is bànok. Lett utàna pàrkapcsolatom, amiben màr gyermeket szerettem volna. A pàrom viszont nem akar, hat èv utàn inkàbb szakìtana (gyermekem vele töltött hat èvet), meg fogja sìnyleni. Èn ezt a kapcsolatot egy karmikus büntetèsnek èrzem az abortusz miatt....Lehetsèges? Nagy büntetès, mert az időből is kifuttatott (40 vagyok).
2018. szept. 8. 12:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem: (gyermekem vele töltött hat èvet)
2018. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mit nem èrtesz? Van egy èlő gyermekem is. Pàr ève viszont volt egy abortuszom.
2018. szept. 8. 13:15
 3/43 anonim ***** válasza:
Egy korábbi kapcsolatból született a gyerek?
2018. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Bingo
2018. szept. 8. 13:42
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez egy olyan kapcsolat, amit te választottál saját magadnak, meg a gyerekednek. Mondhatnál rá nemet bármikor, korábban is megtehetted volna, mégis benne vagy még mindig. Minden nap újra és újra ezt választod. Csak tőled függ minden, nem kell a karmára fogni.
2018. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem karmikus büntetés, hanem átok. Ami nem csak téged, hanem minden abortuszt alkalmazó nőt is érint,( hogy melyik életterületeden fog még csapódni, az 1-2 éven belül ki szokott derülni,) hanem a gyermek édesapját is, akit elvetettél.


Az abortusz gyilkosság, nincs ezen mit szépíteni. Ezt csak Istennel tudod rendezni. Mehetsz te olyan ezómókushoz akihez akarsz, kineziólógus miegysmás. Senki csak Isten tud rajtad segíteni.

2018. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
6+ Az a gyerek akit elvetettél, az ebből a kapcsolatból származik?
2018. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem,nem tőle van.
2018. szept. 8. 14:15
 9/43 anonim ***** válasza:

8 Az átok ez ügyben működik rajtad az 100%.


A elvetett gyerek apjával meg nem vagy együtt, szakítottál vele...

Ez a kapcsolatod is gallyra ment.


Minden cselekedetnek következménye van. Ha az elvetett gyerek apja uszított az abortuszra, neki még komolyabb a következménye.

2018. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Igazad van. Èn vàlasztom nap, mint nap. De sajnos nem tudok lèpni. Nem megy. S mostmár elment az idő is, talàn màr mindegy is...
2018. szept. 8. 14:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!