Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mennyire figyeltek...

Lányok, ti mennyire figyeltek oda a megjelenésetekre ha pasitok van?

Figyelt kérdés

Én 20 éves srácika vagyok, és hát bemutatnám az én öltözködési szokásom.

Ez a szeleburdi egyetemista típus lennék, aki van hogy elalszik az első előadásáról, és kócosan megy be egyetemre, sőt gyrossal mos fogat, korai napsugaraktól szemüveggel védi a szemét, és mindig bámulja a csodaszép emberiséget a villamoson.


No már most ezt azért csinálom, mert nem igazán számít, hogy mit gondol rólam a pesti tömeg, mert nem hiszem hogy látványos lennék, és nem számít itt a jó megjelenés sem különösen.


Ellenben ha a barátnőmmel találkozom, ő egy teljesen másik karon van, akkor azért kicsípem magam elég rendesen, arcszőrzet igazítás, fogmosás fogkrémmel, epres rágó, kölni, és ing meg mittudomén. Lévén neki a legjobb oldalam szeretném mutatni. Plusz (most nem egoista akarok lenni, de tényleg) félek, hogy felkeltem az ellenkező nem érdeklődését, ha folyton olyan lennék, mint Brad Pitt.


A barátnőm viszont mindenhol igyekszik úgy megjelenni, mnt Angelina Jolie, és még az is zavarja, ha valaki látná a pingvines zokniját. Én meg igazából elkezdek jajveszékelni, hogy hát őt nem csak a koldus szólítja le a blahán, hanem előfordulhat hogy hímtagok.


Nem mintha frusztrálna, hogy érdeklődnek iránta a pasik, sőt ez pont hogy nékem elismerés. Tegyük fel, hogy nem is csal meg, mert egymásnak élete-virágai vagyunk.


Csak nekem nehéz ezt megértenem, hogy miért oly fontos, hogy... ugyanolyan szépek legyetek a tömeg meg a pasitok előtt. Feltéve ha ez így van. :D Így van? Hogy van?



2016. dec. 14. 23:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Talán mert ő nem miattad szép és csinos... Sok nő még csak nem is a férfiak miatt általánosan...


A stílusod elég... érdekes, de sokféle embertípus van eme világon.

2016. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt, hogy engem kicsit sem érdekel a megjelenésem, jó, megfésülködöm, meg ilyenek, a fogamat nem a szépség miatt mosom s azért jó lenne összeszedni valami csinos bicepszet, de azt is saját magam miatt.

Sokféle nő van. Akár még olyan is, aki csak a fiújának csípi ki magát... Bár ez szerintem ritka.

2016. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem ilyen lenne , es nem fordulnanak utana, neked sem kene
2016. dec. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanannyira, mint amikor nincs. Magam miatt teszem, nem a pasikért.
2016. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én általában szebb vagyok, amikor a pasimmal találkozom. Pl olyankor mindig frissen van mosva a hajam, de máskor meg nem, mert ugye nem mosom minden nap. Meg egy sima hétköznap csak átlagosabb ruhát veszek fel, míg ha a barátommal találkozom, akkor szebbet. Plusz olyankor veszek fel pl nyakláncot vagy más extrát is, amit máskor nem szoktam.


21/L

2016. dec. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
En alapon csinosan, nőiesen öltözködöm és időt fordítok a külsőmre...nem mások, hanem magam miatt, mert én így érzem jól magam..ha van rá időm, energiám persze. Ha hajnal 4kor fekszem le, és 6kor kelek, akkor addig nyomom a szundit, amíg csak lehet, közbe mondogatom magamnak, hogy jó, nem sütöm be a hajam, csinálok valami egyszerűbb frizurát.....nemérdekel csak összefogom oszt jóvan'....sminkelni se sminkelek csak alapozó, spirál.....ezt is szkippelem, kell még az az 5 perc szundi, és így tovább, aztán kb én is úgy esek be az egyetem kapuin, mint akit a kutya szájából rángattak ki, és egy vastag sállal eltakarom a fejem felét, egy nagy napszemüveggel meg a fejem másik felét...:D vannak ilyen napok....a pasihelyzet kicsit bonyolultabb, levén, hogy együtt lakunk, így ha sz..rul nézek ki, akkor ő is látja....anno amikor még csak randizós időszak volt se csíptem ki jobban magam, mint úgy általában, attól függ, hova mentünk. Egy sétához a Margitszigeten nem fogok nylonharisnyában és tűsarkakban tipegni, míg egy étterembe egy romantikus estéhez felveszek egy kisestélyit/koktélruhát, ha vmit ünnepelünk. Sztem felesleges úgymond másnak látszani csak randi kedvéért...persze oké, hogy mindenki a legjobb oldalát akarja mutatni, de ha utálod a szoknyát vagy harisnyát esetleg magassarkút, vagy ha pasi vagy és utálod pl az inget, csak azért ne vedd fel, mert tetszeni akarsz a másiknak, mert csalódni fog idővel, amikor már nem hozol majd úgymond ilyen áldozatokat. És sztem egy pasi kócosan farmerben meg kapucnispulcsiban is tud ugyan olyan szexi lenni, mint ingben. Bár én sosem vtam az a lány aki nagyon ragaszkodott a külsőségekhez, ha valakit szeretsz, akkor is szépnek látod ha influenzásan szenved 40 fokos lázzal. :)
2016. dec. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem dicsekednék vele, hogy a fogmosást kivételes alkalmakhoz kötöd. Egyszer úgyis kiderül, hogy teljesen más képet mutatsz neki magadról, és ha nem tolerálja az igénytelenséget, úgy kivág, mint azt a bizonyos macskát...
2016. dec. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 piriiiii ***** válasza:

Ugyanúgy, mint máskor. A fogmosás meg alap nálam, nagyon ritka, hogy kihagyom, OKKAL, de akkor is inkább megmosom.

A fogmosástól nem szép lesz az ember, hanem egészséges és ápolt... nyilván ettől szép is, de nem ez az elsődleges, hanem hogy ne rohadjanak ki a fogai, amik így tovább ellátnak olyan alapvető életfunkciókat, mint rágás, táplálkozás.

Az meg pláne szemet szúrt, hogy miért félnél tőle, hogy felketled más nők érdeklődését, ha a Te figyelmedet a barátnőd köti le? Vagy nem vagy hűséges típus?

Pff...

2016. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Imádom a megfogalmazásod:D És most következzék egy kisregény:

Oké hogy nem borotválkozol meg fésülködsz minden nap, na de fogmosás? Annak azért rendszeresnek kellene lennie, attól függetlenül hogy nem érdekel mit gondolnak rólad az emberek, meg nem akarsz nekik megfelelni. Alap higiénia és egészség szerintem nem csak a barátnőd előtt kellene hogy meglegyen, hanem a mindennapjaidban is.

Én személy szerint magamnak akarok megfelelni. Nem mondom hogy nem érdekel mások véleménye, (merthát persze hogy örülök ha egy jóképű "hím" megnéz) de elsősorban nem másoknak akarok tetszeni. Hogy miért? Mert olyan úgyse lesz hogy mindenkinek megfeleljek. Ha magammal megvagyok elégedve, jól érzem magam a bőrömben, akkor az látszani fog rajtam, a kisugárzásom is sokkal vonzóbb, szimpatikusabb lesz. A mai világban rendkívül fontos a megjelenés, hiszen akár munka akár párkeresésben nagy szerepet játszik.

Lehet a barátnőd nem szereti az igénytelenséget, ő is úgy érzi jól magát, ha csinos,ápolt.

De amúgy képzeld csak el a helyzetet, hogy egyik ismerősöd közli veled, hogy látta a barátnődet kicsit sem vonzó külsővel. pl kócos haj, szakadt melegítőruha, reggeli salátamaradék a fogon, nuku smink stb. Nem lennél már olyan büszke rá igaz? Rosszul esne hogy a gyönyörűnek vélt kedvesedet degradálta valaki, teljesen jogosan.

Nekem is van rosszabbik oldalam, ez a tipikus "hétvégi pofa", de én szeretném ha ezt csak olyan látná, aki közel áll hozzám és tudom, hogy nem ítélkezik felettem. Mert mi van, ha épp a főnököm vagy valamelyik munkatársam látna meg így? Odabent elterjedne a hír, hogy mennyire nem vagyok ápolt otthon, és hiába jelenek meg tökéletesen a munkahelyen, hiába végzem jól a munkám, más lesz a véleményük rólam és szőrszálhasogatóan fogják minden egyes lépésemet figyelni. Sajnos olyan világban élünk, hogy bizonyos szinten mások előtt is megkell felelnünk, akár akarjuk akár nem.

(Igaz hogy jelenleg nem dolgozom, de jövendőbeli kollégákkal sem futnék így össze, mert alapból ronthat a felvételen)


És visszatérve a pasi előtt való megjelenésre. (Volt, jelenleg nincs) De ugyanúgy jelentem meg előtte, mint bármelyik másik napon ha emberek közt voltam. Sőt, annyira ki se csíptem magam, mert nem szerette amikor nőiesebben öltözöm, inkább a sportos, vagány oldalamat kedvelte. Szóval az ő kedvéért úgy öltöztem ahogy szerette volna, de nem vettem fel olyat, ami nem az én stílusom. Merthát imponálni akartam neki, de nem úgy hogy elvesztem "önmagam".

2016. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na, akkor picit válaszolok, mert egyesek félreértettek, és ha még többen jönnének, nem szeretném hogy üres járatban kelljen megint egy idegenről gúnyolódniuk.


#6: Nem arról van szó, hogy másnak látszok miatta. Miatta élvezem, hogy kiöltözhetek ingbe. Egyetemen elkezd zavarni, játszok a gombokkal és megint nem oda figyelek, oda lezser ruhákat hordok, XXXL-es póló meg pulcsi, mert az a kényelmes nékem.

Ha vele vagyok, nem a kényelem érdekel, hanem az hogy vele vagyok. És őt szeretem megtisztelni a kollekcióimmal, és nézem magamban a tükörben, hogy "Hű de jó ez az inges pasi"


Aztán itt jön a fogmosás téma. Khm. Mosok fogat emberek.

Tény, hülyén fogalmaztam, hülyézni lehet továbbra is.

Meg nemfogmosónak is, de abban nem lesz igazatok.

Sajnos messze lakok az egyetememtől, de van mi kárpótoljon. Ellenben a reggelizésről le kellett mondanom, és a 200 forintos szeletek és finom gyrosok alkotják ezen gasztronómiai repertoárom.


Amúgy nagyon szép fogaim vannak, azt el kell ismernem, de legrosszabb esetben felkeresem a bátyámat, aki fogász, hogy ne rohadjanak ki mégse valamilyen oknál fogva.


A hűségemet illetően meg. Hát #8-as, te annyira meg tudod ragadni a kérdésem lényegét, hogy már nem is értem miért foglalkozok ennyit veled.


De elmagyarázom: Én egy hülye vagyok, aki azt hitte ha beletűz a szövegébe egy ilyen pojént, akkor közben vidámságra tud nevelni pár életunt, mogorva, agresszort is, és világbékét hozok a földre ezáltal, mer megszűnik az ellenszenv (még az ismeretlenek iránt is) a földön.

Vagy hát ez a terv, lesz még sok Nobel-díj átadó, talán sikerrel járok.


#9 pedig, khöszönöm a bókot.

És mosok fogat... Mint javítottam éppen.


Amúgy a barátnőmmel is úgy találkoztam, hogy úgynéztem ki, mint a foxi kutyám által megtépázott playboyom.

Ő meg hát persze hogy egy díva volt, mindig egy díva, ebbe bele kell törőggyek. De nagy hatással volt rám, az első exem óta most először tudok bízni valakiben, és elvárások nélkül képes vagyok szeretni, és nem hogy büszke vagyok rá, de felnézek rá, mert annyira tudatosan tud élni.

De már megint átmentem Shakespeare-i szerelmesbe.


Az ítélkezés viszont pont egy olyan dolog, amit én a személyiségemnél fogva mindig megúszok. Van egy munkahelyem is, ahol többnyire dolgozok, vagy úgy teszek mintha. Eléggé puccosan néz ki mindenki, és volt egy időszak, hogy rám is szerettek volna így tekinteni. Aztán rövid idő után belátták, hogy csapatjátékos vagyok, nem kell éngem ingben és nyakkendőben és kávésbögrével az asztalomnál látni.

Szóval én teljesen máshogy állok az élethez, és mintha az élet is máshogy állna hozzám.

2016. dec. 15. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!