Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék könnyedén...

Hogyan tudnék könnyedén megváltozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

sokatok segitségét kérem ugyanis pár kérdéssel jöttem..


1. Az utóbbi időkben megkedveltem a hard rock stilusú,metal stilusú zenéket és ezek szerint kezdtem én is megváltozni öltözködés terén..Mostanában full feketébe járok mindenhova és már úgymond egy részt megváltoztam de nem teljesen ugyanis a hajammal nem tudok mit kezdeni... Próbálom növeszteni, néztem róla képeket de nem sikerült eldöntenem hogy melyik legyen..Nemszeretem a fésült hajat vagy a vasalt hajat..Kérem a segitségeteket :) (15/F)


2. Arra gondoltam hogy mivel nem rég váltottam stilust ezért változtatok a személyiségemen is..

Ezen a téren még amatőr vagyok fogalmam sincs hogy milyen stilushoz milyen személyiség illik.

Mivel tudnám legjobban kimutatni hogy úgymond metál és rock kedvelő vagyok? (öltözködésen kivül)


3. Van egy lány aki az exem...

ő szakitott velem 3 hónap kapcsolat után és hát én mindvégig azt hittem hogy ő az igazi..

Nemrég kibékültünk és hát most elég jó baráti kapcsolatunk van de én még mindig érzek iránta valamit és most nem mondhatom el neki ugyanis van pasija...

Ez esetben mit tegyek?


15/F

Előre köszönöm a segitségeteket!



2018. jan. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legyen olyan hajad ami tetszik és jól is áll a fejeden.


Nincs kimondott személyiség ami metálos.


Az exeddel meg beszélhetsz. Nem kell, hogy másodhegedűs légy, vagy, hogy megcsalasd a párját, de ettől függetlenül beszélhetsz vele mit érzel.

2018. jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első és harmadik kérdésben egyetértek az első válaszolóval, a személyiségről meg annyit hogy légy szabadelvű.
2018. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

🤘helyes. En is most növesztem a hajam, már az államig ér :D nem mondja senki hogy metálosoknak hosszú haj kell és ha nem hosszú, nem vagy az, szóval tényleg akármilyen lehet. De a hosszú hajjal legjobb headbangelni.


Stílust nem lehet egyik napról a másikra váltani, nem így megy. Észrevétlenül mennek ezek a dolgok. Nézz meg dokumentum filmeket metálosokról, punkokról, rockerekről, és látni fogod h hogy viselkedik egy átlag. Hülyeség, hogy mind agresszivak vagyunk stb. Akármilyen stílusod lehet, ha a zenét szereted, metálos vagy és snnyi számít.


A lánnyal meg nyugodtan beszélhetsz, és meg is mondhatod neki, hogy érzel iranta valamit. Egyátalán nem gáz. Persze ha van pasija, akkor ne követelőzően mondd, csak említsd meg. Miért szakítottatok?

2018. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!