Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki gyűlöli az ezotériát,...

Aki gyűlöli az ezotériát, annak mi a véleménye a reikiről?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, abban mi kivetnivalót találtok.Hiszen ahhoz tiszta lélek kell hogy gyakorolják a reikisek.
2018. szept. 26. 00:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

"Hiába nulláztátok le az előttem szólót, saját magatokat csapjátok be."


Ezt most úgy írod, mintha a lepontozók a reiki mellett lennének. A lepontozás nem a reiki védelmében történik, hanem a tanulatlanság ellenében, pl. démonokkal ijesztgetés, reiki összekeverése a reinkarnációval. Ha valamihez hozzászólsz, legalább nézz utána, mit takar.

2018. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

A reiki valami gyógyító izé akarna lenni. Azzal jönni, mint pozitív hatás, hogy de tiszta lélek kell hozzá..... amúgy nem kell tiszta lélek? Szerintem annak mennie kéne reiki nélkül is.

Amúgy meg nincs igazolva a hatása.

(+ ez szerintem ezotéria rovat lenne, kár volt a vallásba feltenni.)

2018. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Miért kell kiforgatni a szavaimat.Azért írtam hogy tiszta lélek kell hozzá,mert itt a legtöbben azzal jönnek hogy az ezotéria a Sátán műve,meg elkárhozunk. Ezért gondoltam,ezt csak nem ítélitek el.

Tévedtem.Itt mindenki Istennel van, csak Isten nincs veletek.Sorry.

2018. szept. 26. 11:12
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

Jah, akkor kérdést kell pontosabban kiírni.


Aki gyűlöli az ezotériát = bárki, lehet jehovista, adventista, trappista és ateista.


Te nem azt akartad kérdezni, hogy "Vallásosok, akik gyűlölitek a reikit?"

2018. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%
Ne próbáld ki!
2018. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
58%

13


Mózes V.18-

10.

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11.

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12.

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

2018. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem zavar hogy ezeket a sorokat manipulatív és álszent emberek írták akik a megfélemlítéssel láncolták magukhoz a hívőket?

Szóval egyáltalán nem hiteles.

Szerinted miért nem idézgetek ezoterikus könyvekből?

Mert nincs rá szükségem.Vannak saját gondolataim.Neked bizonyára nincsenek.

Csak mész vakon mint az alvajáró.

2018. szept. 26. 19:36
 18/28 anonim ***** válasza:

"Azok az "energiák", amiket a reiki vagy az ezotéria mond, mind személytelenek. Tehát ha úgy vesszük filozófiai értelemben alacsonyabb rendűek, mint mi, tudatosan cselekvő, személyiséggel rendelkező emberek. Egy ilyen "energia" tehát mégis miért tudná befolyásolni az én életemet?"


Ilyen logika mentén elmondhatod magadról azt is, hogy - alacsonyabb rendű, személytelen energia révén - a te életedet nem befolyásolja sem a hőenergia, sem a fény, sem az elektromos energia, és nemcsak egy villámcsapást, de egy atomrobbanást is minden károsodás nélkül élnél túl.

2018. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
23%
Nehezen tudnám eldönteni, hogy a vallási őrültek vagy a ködevő ezomókusok a röhejesebbek. Ez a XXI. század, emberek!
2018. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

Aki gyűlöli az ezotériát, annak mi a véleménye a reikiről?

Ez volt a kérdés szerinted miért kaptál számodra elfogadhatatlan valaszokat?

Aki gyűlöli az ezoteriat nem fog aradozni a reikiről.

Maskor szinpatizansokat keres magadnak ne ellenzékieket es akkor jobb szajizzel fogod olvasni a valaszokat.

2018. szept. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!