Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki gyűlöli az ezotériát,...

Aki gyűlöli az ezotériát, annak mi a véleménye a reikiről?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, abban mi kivetnivalót találtok.Hiszen ahhoz tiszta lélek kell hogy gyakorolják a reikisek.
2018. szept. 26. 00:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Kábé mintha azt kérdeznéd, hogy aki megrögzött vegán annak mi a véleménye a sült disznó oldalasról.
2018. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Vega vagyok.Ezt értelmezheted a hasonlatodra is.
2018. szept. 27. 13:21
 23/28 A kérdező kommentje:

Aki gyűlöli az ezotériát at vagy nem lát tisztán vagy félrevezették vagy csak olyan oldalát tapasztalta meg amit én magam is megvetek, butaságnak tartok.

A célom az volt a kérdéssel hogy felmérjem hogy melyik a jellemzőbb.Inkább nem mondok semmit.

2018. szept. 27. 13:29
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi vakhitű embert. Legalább tudnátok mit miért tesztek és mit miért mondtok.


De nektek elég hogy pár ezer éve valami tökkelütött mondta és leírták...

2018. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem zavar hogy ezeket a sorokat manipulatív és álszent emberek írták akik a megfélemlítéssel láncolták magukhoz a hívőket?

Olvasd a Bibliát, és meglátod, hogy az ókori zsidó prófétákra semmi sem igaz abból, ahogy te jellemezted őket.

2018. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező ez neked és rólad szól:


https://www.youtube.com/watch?v=1DeIWY0eaWY


:)

2018. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nagyon mellélőttél, utolsó.

Szedjed csak a gyógyszereidet😂

2018. szept. 27. 21:22
 28/28 anonim válasza:
Nem utálom az ezotériát. Nem tartom egy olyan dolognak ami valóban létezik és nem csak az emberek hiszik el, hogy van, viszont nagyon nyitott és érdeklődő vagyok az efajta témákban... Pl a Reiki nagyon érdekel és egy tanfolyamon is résztvettem már. Összességében érdekes dolgokat tartalmaz. 🙂
2018. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!