Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Szanyú kérdése:

Szerintetek miért van az hogy valakiknek nem jön össze a baba évekig, aztán egyszercsak egymás után 2x is?

Figyelt kérdés
Sok hasonló esetet hallottam már, de nem kell messzire menjek itt vagyok én is.6 év pózváltogatás, peteérés kutatás stb után akkor jött spontán a kisfiam amikor a párom kiment külföldre és abszolult nem számítottunk rá.Utána most 14 hónapos és én 12 hetes terhes vagyok....engem annyira sokszor elgondolkodtat hogy ennek mi lehet a mögöttes oka...akár spirituális szemszögből is érdekelne más véleménye..

2018. szept. 28. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ja... spirituális szemszög, az.
2018. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az Isten, vagy valaki hasonló egyeseknek ezt a sorsot adta, amivel valamire tanítja őket. Akkor, abban a pillanatban nem adja meg nekik a várva várt gyereket, de később, amikor már "megtanulták" a leckét, akkor már igen.
2018. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon spirituális oldalról érdekel a dolog, akkor lehet úgy tekinteni erre, hogy most kellett jönniük. Egészségügyi oldalról meg befolyásoló lehet a stressz, hogy évekig rágörcsöltetek (a stressz egyébként több egészségügyi problémához is kapcsolódik közvetlenül), aztán amikor már nem stresszeltetek miatta, a testetek tudott úgy működni, hogy összejöjjön.
2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

fontos a másik személy is! nem biztos hogy te vagy a probléma de az életmód az ami nagyon befolyásolja a dolgokat a cigi, alkohol, drogok mind le viszik az esélyét a gyereknek


a nemi hormonok is ki veszik a részüket mivel ha rossz a mentális állapotod (spirituális...) akkor ezek a hormonok lecsökkenek amik a megfelelő petesejt/ondosejt-ért felelősek!


a sport és az egészséges étrend pedig mind nővelik az esélyét a gyereknek

sokan elfelejtik vagy nem tudják hogy a spirituális dolgok belső fizikai és mentális dolgokat takar nem pedig misztikus sci-fi filmeket...

lehet hogy a párod vagy épp te az idő alatt változtattál az élet vonaladon esetleg valamelyikötök le rakta a cigit/alkoholt vagy épp többet sportoltatok esetleg meg ugrott a nemi hormonok aránya (ez ki válthatja az ugy nevezett konkurencia mivel hozzád vagy épp a párodhoz más egyén akart közeledni ezért felébredt az ösztön és be indult a hormon termelés)

nagyon sok oka befolyásolhatja a gyereknemzést ezis csak pár dolog amit én tudok mert biztos hogy van ennél több dolog is

2018. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán annyi változott hogy lefogytam.Az életmódomat(az akkorit) nem mondanám egészségesnek.A párommal akkor nagyon úgy tűnt hogy ketté válnak útjaink.Erre bumm terhes vagyok.Belül már teljesen elfogadtam hogy nem lehet gyermekem a sok negatív teszt után.
2018. szept. 28. 21:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem az jött le, hogy lehet a párommal együtt kell legyünk nem válhatunk el.Nagyon megkeserítette a kapcsolatunkat az is hogy nem lehetett gyerekünk..ő külföldre vágyott én nem.Biztos hogy elöbb utóbb elsodródtunk volna...de a baba mindent megváltoztatott.Azóta érdemes élni.Családként működünk
2018. szept. 28. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
huha ez talán egy áldás volt akkor isten részéről :D jobban szeretem a tudományos magyarázatot de tök jó hallani ilyenekről vissza adja az emberben a reményt hogy igenis lehet valami az emberen túl!
2018. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Abbahagytad a stresszelést?

Néha ezen múlik csak.

Meg persze a túlsúlyon.

2018. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!