Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AngelCare 300-as légzésfigyelő...

AngelCare 300-as légzésfigyelő 2x tévesen beriasztott egymás után.5 napos baba, ha nem burkolom be vastagon, fázik, sír. Lehet, hogy a pólya + takarók miatt nem érzékeli a babót?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hálózsákot. Abban sokkal kényelmesebben tudnak mocorogni mégsem fáznak meg.
2015. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Lehet, hogy el kellene hagynod a pólyát, a matracra esetleg rakhatsz még kisplédet, hogy alulról is szigetelje valami, 5 napos baba még nem rúgja le magáról a takarót.

És bár nekem még korábbi típusú légzésfigyelőim vannak, de gondolom, a 300-asnál is van egy picike kis tárcsa valahol a készülék alján, amin lehet állítani az érzékenységet. Ezt kellene feljebb tekerni. Ha kiveszed a babát és nem riaszt be, akkor már túl érzékeny (akár az utcazajt is érzékelhetni, ha hangosabb környéken laktok, ezért nem árt így tesztelni), de ha üres kiságyban beriaszt, a lélegző babánál meg nem, akkor pont jól van beállítva.

2015. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy éjszakára hagyj rajta némi fűtést, hogy ne kelljen ennyire bebugyolálni.


Aztán egy hónapos kora után már lehet hűvösebb szobához szoktatni.

2015. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Tekerd fel a legérzékenyebbre a légzésfigyelőt. A ruhát meg ki kell tapasztalni. A pólya bezavarhat. Nekünk volt egy hálózsákunk, amit emiatt nem tudtunk használni. Adj rá vastag, puha hálózsákot, utána plédbe még be tudod burkolni. Ha meg fázik, akkor melegebbet kell csinálni a szobában. December közepi fiam van, nem győztünk fűteni mellette.
2015. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elején az én fiam is pólyában aludt, (igényelte, ha nem abban próbáltam altatni, sírt, abban viszont rögtön megnyugodott) és takaró is volt rajta, hála ég soha nem riasztott a légzésfigyelő.

Szerintem inkább az érzékenységen állítsatok.

2015. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdemes az érzékenységgel játszani és megnézni, jól vannak-e a lapok elhelyezve, nem jött-e ki valami kábel stb. a lányaim pólyában aludtak, nálunk se volt téves riasztás. a pólya meg takarók szerintem amúgy kicsit sok, egy pólya és esetleg egy vékony takaró elég azért egy 22 fokos szobában.
2015. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként, ha nem megy és beriaszt, nem kell használni, ha nincs oka a légzésfigyelőnek és akkor nem stresszeltek rajta ti is :) kit mi nyugtat meg!
2015. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!