Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen érzés lesz meghalni?

Milyen érzés lesz meghalni?

Figyelt kérdés
Mit fogunk érezni az utolsó másodpercekben, mikor az is leáll örökre?

2018. szept. 29. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Semilyen,a halal nem megelheto elmeny!
2018. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
3x haltam meg eddig, szóval érdemben tudok válaszolni. Ha elveszted az eszméletedet, az jó, mert utána SEMMIT sem fogsz sem érezni, sem gondolni. Pont olyan lesz, mint születésed előtt, szóval még a semmi se lesz. Ha betegség, baleset miatt halsz meg, akkor előbb lehetnek nagy fájdalmaid, rosszullét. Legjobb halál, ami álmában éri az embert. Elalszik, és többé nem ébred fel, az élmény az 1. verzió.
2018. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Az attól függ hogy történik meg.

Remélem "én,, semmit nem fogok érezni!

Egyszer volt egy komolyabb drogtúladagolásom, ami közben leállt a légzésem. Egy testen kívüli élmény volt, amit leírni szinte lehetetlen. Egy nagy gömb haladt lefelé, és volt egy vonal vagy határ lejjebb. Konkrétan érzetem hogy a tudatom széthullik/megsemmisül de még utolsó gondolataimmal realizáltam hogy most itt vége. Konkrétan így jött be hogy most meg fogok nyekkeni - ha tetszik-ha nem. Aztán óriási félelmet éreztem, és gömb tovább haladt lefelé. Ezután hirtelen eltűnt minden félelem, és rájöttem ha a gömb eléri azt a határt akkor minden jobb lesz. Ez tuti biztos! Nem lesz több szenvedés. Ez csak olyan érzés volt, de nagyon megnyugtató. Annyira hogy ebben feloldódott az előtte lévő iszonyatos halálfélelem, és amúgy minden... Utólag kiderült hogy a testem elborult közben (lehet a gömb a fejem volt, a határ pedig a föld - bár ezt nem tudni..), és pont úgy estem hogy valamiért újra elkezdtem lélegezni. Egy nagy hörgő hangot halottam ~ mint akit a vízből húznak ki, és zsibbadt az egész testem.., sőőt egy ideig mozogni sem bírtam (valószínű mert egy pillanatra leállt a keringésem is..). Eközben nyugtáztam hogy újra élek, a saját lélegzetem hallom, és talán nem ért véget itt az utam. Szerintem itt elmentem addig a határig ahonnan már csak véletlen hogy visszatértem, és azután már nem érzetem volna semmit.

De hogy ki hogyan éli meg a végét az szerintem attól függ épp milyen helyzetben van azokban a pillanatokban, és ha tud akkor hogyan reagál rá...

2018. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Több mindentől függ.

Ha alvás közben történik, semmit nem érzel majd.

Viszont: nagyon nem mindegy, hogy fejed, vagy lábad felől megy végig rajtad az úthenger!

2018. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
2. Háromszor halt meg.👼💃💀
2018. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 Kérlek írd már le mind a 3 halálod.
2018. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Rendben.

1. Ért egy baleset, egy vasrúd fúródott a mellkasomba, nagyon fájt, de elájultam. A mentősök élesztettek újra.

2. Volt egy infarktusom, mentő, sürgősségi, eszméletvesztés, halál, újraélesztés.

3. Nyitott szívműtét, komplikációk, vérrögök keletkeztek a koszorúérben, szívleállás.

2018. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Tehár 3-szor volt klinikai halálod, hogy a keringés, légzés átmenetileg leállt.

De nem haltál meg. Szóval ne írd a biológiait. Abból nincs visszaút. Az a Halál. A többi nem.

2018. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezen erőlködtök, hogy klinikai halál, meg biológiai halál, ez utóbbi az utolsó reményetek, hogy a dolgot még misztifikálhassátok, hogy valami sötét posztófüggöny, ami mögül “niiincs visszatééérés” (érczes hangon). Ahelyett, hogy éppolyan természeti jelenségnek tekintenétek, mint ahogy egy csepp víz elpárolog.
2018. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Meghalni ahhoz hasonló "érzés" lesz, mint amikor egy mély és rossz álomból felébredsz, és körbe ölel a reggeli napfény. Már aki igyekezett jobb ember lenni, aki pedig nem, sőt azért igyekezett, hogy másoknak akart rosszat, annak a halála iszonyatos lesz.
2018. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!