Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne a...

Szerintetek milyen lenne a világ ha izgalmasabb lenne és nem olyan unalmas mint most?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha izgalmasabbá érdekesebbé lehetne tenni a világunkat.Lenne varázslat ,boszorkányok,varázslòk,òriások,manók,dimenziókapuk,minket meglátogatò földönkívüliek stb..Mit gondoltok ìgy sokkal jobb lenne?A mostani világunk olyan unalmas..

2018. okt. 1. 10:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem unalmas a világ, tele van csodákkal, csak te nem látod, mert inkább a telefont nyomkodod, minthogy élnél!
2018. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Sliders című sorozatot :)
2018. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Valamit elég rosszul csinálhatsz, az én életem ezek nélkül is izgalmas.
2018. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Én is nézem az OUAT sorozatot.

És egy dolgot nagyon megtanultam belőle: minden varázslatnak àra van.


Nem tudom mennyire szívesen élnél egy varázslattal teli világban, ha csak egy kis paraszt lennél aki földet művel egész életében. Mert hát a varázslatot sem osztják mindenkinek. És akkor retteghetnél attól hogy nehogy arra menjen a Gonosz Királynő vagy Zörgőfürge, mert akkor kampec.

2018. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

#14

A varázserőmmel megvédeném magam.

2018. okt. 1. 12:46
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Sportolj legalább hobbiszinten, járj edzeni, foglalkozz aktuálpolitikával és kultúrával és olvass minél több könyvet. Barátkozz érdekes emberekkel és lépj ki a komfortzónádból, tedd próbára a készségeidet miközben fejleszted a tested és az elméd. Máris nem lesz olyan unalmas ez a világ.
2018. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"Abban se földönkìvüliek se dimenziòkapuk sincsenek.Amugy meg a kérdés az volt hogy milyen lenne ha ezek Igazibol léteznének?"


Akkor nézd meg a Csillagok háborúját, majd a csillagkaput és utána a Herripottert


Vagy legjobb ha X-Aktákat nézel, abba mind 1ben van

2018. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"Szerintetek milyen lenne a világ ha varázslat ,boszorkányok,varázslòk,òriások,manók,dimenziókapuk,minket meglátogatò földönkívüliek "


Az Ufók hamar lelézerágyúznák a boszorkányokat, koboldokat meg az okkultistákat és átvennék a hatalmat. Az összes élőlényt betennék egy MI vezérelte szoftverbe hogy nekelljen velünk foglalkozniuk

2018. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem a világ unalmas csak te látod annak, ha nincs az ember megfigyelőként benne a képletben, akkor a világ semleges és névtelen. Benned van a probléma, vagyis a szemléleted a probléma.
2018. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
Te vagy unalmas.
2018. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!