Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne a...

Szerintetek milyen lenne a világ ha izgalmasabb lenne és nem olyan unalmas mint most?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha izgalmasabbá érdekesebbé lehetne tenni a világunkat.Lenne varázslat ,boszorkányok,varázslòk,òriások,manók,dimenziókapuk,minket meglátogatò földönkívüliek stb..Mit gondoltok ìgy sokkal jobb lenne?A mostani világunk olyan unalmas..

2018. okt. 1. 10:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
39%

Lenne jó oldala is:

ilyen kérdések fel sem merülnének.

2018. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#16

A barátkozás,sportolás stb. mind csak időpazarlás engem az ilyenek nem érdekelnek.

2018. okt. 1. 14:44
 23/34 anonim ***** válasza:
45%
igen szerintem sokkal izgalmasabb lenne egyrészt sokkal több embernek lenne élet célja de viszont sokkal veszélyesebb is lenne a világ! terroristák vagy klánok/családok szervezetek akarnának világ uralomra törni vagy épp elpusztittani azt vagy csak egyes országokat népeket stb gondolom az embereken kivül is lenne ellenség sárkányok orkok tündék oriások akár más idegen fajok na meg, meg jelenne a vallás is mitől melyik istentől származik ez az erő vagy épp ez az emberiség evulucioja ebböl is elég sok erőszakos vita lenne de nyilván a jó oldala a sok kaland az ember magára ismerhetne barátokra társakra találhatna esetleg más fajokal akár romantikus kapcsolatott is ki alakithatna minden bizonnyal a pozitivum sokkal nagyobb mint a negativum :D
2018. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 hollófernyiges ***** válasza:
48%
A néhány évtizeddel ezelőttihez képest egy csodavilágban élsz, néhány óra alatt elutazhatsz bárhová, ingyen beszélhetsz a világon bárkivel, szemmel tarthatod, hogy mi történik más városokban, a kezed ügyében van a világ minden tudása és szórakozása, de neked ez unalmas. Gondolod, hogy a varázslást nem unnád meg egy nap alatt?
2018. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor tetszene,hogyha ezek az élőlények,akiket/amiket leírtál mind jók lennének,mármint jó szándékúak,viszonylag kedvesek,igazságosak stb.hogyha gonoszok lennének,vagy csak lenne köztük olyan is,akkor már elég félelmetes lenne,és nem hiszem,hogy az nekem tetszene.
2018. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Jòk is meg rosszak is lennének közöttük.
2018. okt. 1. 16:35
 27/34 anonim ***** válasza:
41%

„Nem kéne iskolában lenned és tanulnod?”


Iskolában nem lehet tanulni. Legalábbis itthon, állami intézményben biztosan nem:)

2018. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Mégjobban problémás lenne az a világ.
2018. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem érzem unalmasnak, de persze lehetne még tovább fokozni. :-)

Te miért érzed unalmasnak?

2018. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
most öszintén mindenki elgondolkodott már milyen lenne egy fantasy világban vagy sci-fi világban élni csak azt mondom ezzel is hogy sokkal több lehetőség lenne az embernek nem beszélve a gyönyörű hegyes fülű elf lányokrol vagy épp pasikrol kinek mi jön be :D na meg a kalandokról ezzel is kilépve a komfort zonábol (persze egy idő után ez lenne a komfort zonád)
2018. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!