Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti képesek vagytok a tudatos...

Ti képesek vagytok a tudatos álmodásra?

Figyelt kérdés
Nehéz megtanulni tudatosan álmodni?
2018. okt. 2. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
1x-2x volt olyan, de nem úgy feküdtem le aludni, hogy na én most azt fogok, hanem álmodtam és eszembe jutott, hogy álmodok és akkor úgy tudtam irányítani...
2018. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így már velem is előfordult.
2018. okt. 2. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de már többször előfordult. Tériszonyos vagyok, és a tudatos álmaimban többször ezt próbáltam meg legyőzni. Miután rájöttem több dologból adódóan, hogy biztosan álom az álmom, egyik esetben nem mertem kiugrani egy panelház felső emeletéről, egy másikban viszont le mertem ugrani egy magas társasház tetejéről a kertbe. Nagyon érdekes volt, ahogy földet értem, és nem éreztem semmilyen fájdalmat.
2018. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megtanulni nem próbáltam még, nem érzem szükségességét, szerencsére nincsenek rémálmaim. Akkor lehet megtanulnám irányítani, felébredni.


Kiskoromban volt pár ilyen álmom, mostanában nem jellemző, ritkán emlékszem az álmaimra, inkább csak töredékekre amúgy is. Mondjuk sokkal többet álmodok, amióta volt egy mushroom tripem (4,4 g szárítva). Előtte éveken keresztül sose emlékeztem az álmaimra, azóta elég gyakran. De sose olyan összefüggően, mint amikor 4-8 éves voltam.

2018. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!